KM Industry SIA - Krāpšana

Vēlētos brīdināt par KM Industry kas nodarbojās ar florbolistu inventāru piegādi. Pasūtījām preci , samaksājām naudu - diemžēl ne preci , ne arī naudu atpakaļ nesaņēmu. Tel 26392623 neatbild lai gan firma vel joprojām ir reģistrēta Reģistrācijas numurs, datums 42403037047, 24.02.2015.Šeit strādā pēdējie krāpnieki un nejēgas .

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 28.01.2016

Smieklīgi! Ko Jūs izdarījāt lai atgriezt savu naudu? Pasūdzējāties portālā???

M Mārcis Zande 28.01.2016

Novēlu jums kārtīgi izsmieties un palikt ar sausām biksēm , ārā kā nekā ir ziema. Lasiet vērigāk . Tā nav sūdzība , bet gan brīdinājums pārējiem.

R Rītausma 03.02.2016

Grūti kam tādam noticēt, jo pati esmu pie viņiem veikusi divus pasūtījumus - pirmā prece tika piegādāta vienas dienas laikā. Tāpat arī otra atnāca, ja nemaldos, 3 dienu laikā.

Preces kvalitāte līdz šim brīdim nav pievīlusi.

Iespējams kaut kas ir noticis ..

M Mārcis Zande 10.02.2016

Var jau būt ir kas atgadījies. Preci pasūtijām 2015g Oktobrī , diemžēl līdz šim brīdim ne preces ne naudas.Jums ir vairāk paveicies....:)

C Christeen Savina 28.07.2016

Mēnesi gaidu savus Nike Air Max. "Baigi labi" strādā cilveki :) pirmās pāris nedēļas atbildēja man Facebookā, bet tagad pat neizlasa sms.