www.sudzibas.lv Flīzētājs Māris, tel. 29856724 Nekvalitatīvs darbs, materiālu izšķērdēšana, naudas izkrāpšana.

Flīzētājs Māris, tel. 29856724 - Nekvalitatīvs darbs, materiālu izšķērdēšana, naudas izkrāpšana.

Par meistaru sevi saucošais flīzētājs Māris ir vienkārši bezatbildīgs, slinks un nevīžīgs strādnieks kurš ar primitīvu instrumentu palīdzību cenšas veikt flīzēšanas darbus.
Vienkārši izvairieties no šī "meistara".
Sludinājumus par savu darbību ievieto portālā SS.LV, telefona numurs 29856724.

Работяга 16.10.2017

Limeni nevajag, uz aci redzams ka svitra iet greizi...

Dainis 16.10.2017

Kādi fakti, nozieguma sastāvs? vai vienkārši esat Māra konkurents?

Работяга 16.10.2017

Varbut sienas nav nilidzinatas.. flizi jalime uz taisno sienu vai regipsi

ē Ēriks 112 13.03.2018

varu tikai apliecināt,ka sūdzība ir absolūti adekvāta un pamatota.Mana pieredze ir sekojoša - nolīgu Māri nelielas vannasistabas sienas flīzēšanai - aptuveni 7- 8 m2,doto darbu Māris ievilka gandrīz uz divām nedēļām,kronis visam bija skats kā viņš apsēdies uz klozetpoda guļ ar flīzi rokās! Par kvalitāti vispār nerunāsim,beigās darbu nācās pabeigt pašam,jo vienkārši vairs nevarēju izsturēt.