www.sudzibas.lv Flirtavieta.com Izkrāpj naudu tik

Flirtavieta.com - Izkrāpj naudu tik

Sakuma piereģistrējos. Nekur nemaniji, par naudas lietam. Kad pieregistrejos, vajadzēja aktivitātes ar tel. Nr. , tad katru nedelu naca sms, kura maksaja 2,95.
Saits, pēdējais sūds. Neviena reāla profila, bildes no asv, apraksta viens vecums, pie profila cits vecums, trijas nedēļas neviena reāla atbilde, vēstule, skatījumi utt. Ipasnieki tik uztaisīja naudas kasanas saiti, kur pasi uztaisa cupu ar viltotiem profiliem, kipa tādas visas beibes.
Tiešam s**s. Tad labāk apmeklējat gribu.lv ?

Papildināts N.Autors 09.01.2020

Flirtavieta.com, tikk naudu izkrāpj, viltus profili, neatbild vecums. Katru nedēļu atnāk sms, kas maksa 2,95 eur.
Trija snedēļas neviena atbilde no viltus profiliem. Utt.
Vajadzētu nošaut fakeflirtavieta.com
Pasi sataisījusi profilus, saliktas asv bildes utt. Liekas, ka visas modeles ???

N.

Tu Turkey901 09.01.2020

Kāpēc reģistrēties kreisās/ štruntīgās lapās, kad ir kādi 2-3 lieli pārbaudīti portāli?!

Kolta 09.01.2020

Iesaku iepazities bez interneta palīdzības, tā ir daudz foršāk!

Tu Turkey901 09.01.2020

Fēniksā vai vnk uz iellas, uzmākties garāmgājējām?!

BondsBonds 09.01.2020

Baznīcā! Pie kādas ar sveci un lakatu. Sērkociņš vajag.

Saivii 09.01.2020

Tinder un tikai .

Mo morics1989 17.01.2020

es arī uzķēros. Sūtiju sms , lai atteiktos no pakalpojuma, bet nekā. Uz epastiem neatbild. Ko Jūs darījāt, lai vairs tie 2.95 netiktu pieskatīti rēkinam?

An Andrejpsr 19.01.2020

Nosūtiet SMS: FLIRT STOP
Uz numuru: 1881

Un būs labi.

Kr kristaps 15.02.2020

Paldies shim,gribeju jau rakstit tel nr,bet nu domaju sudzibas.lv paskatisos :) Vismaz problemas atkrit :D

Re Reinis33 10.03.2020

Piereģistrējos intereses pēc, ja būtu manījis, ka tas ir maksas pakalpojums, tad nebūtu reģistrējies. Profili nav īsti, paši pārkāpj savus noteikumus- neveidot vairāk par vienu profilu. Savu profilu nevar pats izdzēst un pat nevar nomainīt telefonu. Tā ir ne tikai maldināšana, pat brutāla krāpšana! Un kā šitādus nesoda?

Zi Zigmunds765 27.03.2020

Es arī iekritu šajā situācijā. Kā anulēt visu, lai nerauj nost naudu?