www.sudzibas.lv Fleur jums friziere Lolita

Fleur jums - friziere Lolita

Vēlos brīdināt līdzcilvēkus no šīs frizieres Lolitas -Fleurjums salonā, Antonijas 24, Rīgā.
Kad nopirku Citylife piedāvājumā kuponu par 15 latiem(iepriekšējo 40 latu vērtībā) nekad nedomāju, ka tādi frizieri strādā salonos Rīgas centrā.
Es gribēju nokrāsot matus šķipsnās, bet jau pēc 10 minūtēm sapratu pie kādas frizieres esmu tikusi- jo pa šīm 10 minūtēm tika satītas tikai 2 šķipsnas follijā...
Tad es palūdzu to darīt ātrāk, lai vismaz 40 minūtēs sakrāsotu ..
Finālā es atnācu uz darbu tāda pati kā aizgāju, jo krāsa nepaņēma un savā ziņā es biju pat laimīga, ka pēc 3 stundām vispār iznācu ar saviem matiem.
Pirms pērciet šos kuponus- pārliecinieties par pakalpojuma sniedzējiem, jo pēdējā laikā bieži dzirdu, ka tieši par kuponiem pirktie pakalpojumi parasti ir ļoti nekvalitātīvi. Lai veicas!

D

M Mudīte 04.10.2011

Muļķības! Es vienmēr eju pie šīs frizieres un esmu pilnībā apmierināta ar savu moderno frizūru! Un tā kā esmu pastāvīgā kliente man pat nevajag kuponus!

L laukutante 04.10.2011

Mudītei respect! Labi sasmējos :)))))))))

A Anna 05.10.2011

Sveiki!
Es arī biju pie šīs frizierītes, vis bija ļoti labi! Patīk gan krāsa, gan jaunais matu griezums.Ļoti sirsnīga un saprotoša.Labprāt došos vel uz šo salonu!

Lai vecas!

S sira 24.10.2011

Man arī bija kopons no akcijas un šķipsnu balināšana bija tik nekvalitatīva kā vēl nekad, nepajautāju kā to frizieri sauca, viņa bija 40 -50 gadi un vizuālais izskats nevis kā smalka salona meistarei, bet picērijas traukumazgātājai. Līdzi biju paņēmusi foto, lai vieglāk vienoties ar frizieri par matu griezumu, šī nolika priekšā bildi, izšķīra uz galvas celiņu un sāka šņikāt no priekšas. Solītais akcijā netbilda patiesībai, salons nav ne elegants, ne smalks, jau ieejot un ieraugot krēslus, telpas radās iespaids par vidusmēra saloniņu, kurš knapi velk dzīvību. Vēl bija labais, kad friziere konstatēja, ka višai nav cimdi ar ko strādāt, administratore šai "uzbrauca" manā klātbūtnē, tā kā attieksmes jautājums pret klientiem kļuva skaidrāks par skaidru.

A anna 24.10.2011

šaja salonā ir tikai viena friziere?

L Lola 26.10.2011

Es arī šodien pēc 3, 5 h no salona iznācu sliktākā izskatā nekā aizgāju. Katrā gadījumā no izvēlētās pelēkās krāsas dabūju - brūnganīgu toni, viss ilga bezgalīgi, kamēr es pateicu, lai vairāk nepūlās, jo tāpat iešu uz korekciju kaut kur citur. Sajūta bija, ka friziere ir kādu 2 dienu darbā - rokas trīcēja, krāsoja lēni un grieza kaut ko knibinādamās, kaut parādīju konkrētu frizūru. Tad kad viņa sāka fēnot, sapratu, ka laikam esmu nokļuvusi praktikanta rokās. Beigās man tas viss tā apnika, ka teicu, lai nepūlās. Kroni visam pielika tas, ka lai vismaz uz ielas neizskatītos pēc putnu biedēkļa, palūdzu lai iesmērā kaut ko nogludinošu, uz ko viņa tika jautājusi kolēģei " Mums ir kaut kas nogludinošs".
Iznākot ārā - bija divejādas izjūtas - žēļ bija frizieres, savukārt pati par situāciju tā vietā, lai neraudātu, pasmējos, un sev nosolījos, ka nekādi lētie piedāvājumi nav tā vērti, lai piedzīvotu šādus mirkļus. Protams, par savu izskatu vēl joprojām nevaru nomierināties:)
Ja man par šo pakalpojumu būtu jāsmaksā tie 40 Ls, tad gan es nebūtu tik diplomātiska un pateiktu ko par šo situāciju domāju, ne tajā maigākajā veidā.
Tā ka, saņēmu laikam jaudb903 tādu pakalpojumu, ko sniedz mācību frizētāvā.

B Bûsim nopietni 08.11.2011

Šodien biju arī uz 3h (ar kuponu)...nju traki, ko lai saka. Frizierei parādu foto, paskaidroju un piemetinu to, lai ja viņai kādas idejas kā kuplāku efektu padarīt maniem plānajiem matiem-lai saka, esmu atvērta idejām, kam jaunam. Viņa apskatās uz manu galvu un jautā vai es zinot, ka mani mati vienā sānā ir garāki nekā otrā..pirms vairākiem mēnešiem ļoti forša frizierīte (starp citu arī ar kuponu, bet kādā salonā Vecrīgā) grieza man asimetrisku fričeni(viens sāns līdz ausi'j, otrs līdz plecam- smuki), protam tagad jau atauguši un ne īpaši izskatās...pasaku, ka zinu (((:, un vēlos lai ir tā pat tikai atkal īsākus. viņa NESAPROT...ir krievu tautības, bet runā latviski, man šķiet ka varētu saprast...pasaka, ka ne pēc kā neizskatīsies, lai es griežot pakāpeniski- abus sānus vienādi, aizmuguri garāku atstājot, es saku, ka gribu tā...bet Jums būs bērns (esmu stāvoklī pēdējās nedēļas) un varēsiet likt astītē...uz ko es...?????????...nafig eju uz salona taisīt fričeni..lai astītē liktu?...beigu galā- es pierunāju frizieri, lai nogriež slīpi (daudz reizes teicu cik īsus un paskaidroju atkal un atkal), bet nobeigumā tā vai šā sāka filēt, sākumā daži centimetri augstumā/garumā filējums uz ko es neko neiebildu, bet sākot otru apli tā sāka retināt, ka nesapratu...nesaprotu kur tur ir kuplināšanas efekts- kā plānus matus var filēt 10cm augstumā/garumā, ņemot vērā, ka griezums ir līdz ausij/plecam. Viņa iedod spoguli, kad vēl ir slapji mati, lai es skatoties...saku- ka nesaprotu vēl, pēc fēnošanas tad jau redzēšu..."Vēl filēt?"-atskanēja jautājums...ne filēt, bet fēnot jopcik...visu laiku jābaksta friziere, viņa vai nu negrib tā griezt, vai nesaprot. Neērti jau teikt, ka ne tā, bet tā..nožēloju, ka pa to lielo filēšanu laicīgi neapstādināju, jo izgāju no salona ar vēl plānākiem matiem nekā ienācu. No tās karotīna maskas neko nesajutu, nemanīju ka kko vispār ielika..masāža..kāda masāža- ar ķemmi gāja cauri matiem, varbūt tā bija masāža. Vienīgais matu krāsošana bija OK. Kad beidzās pasākums, aizgāju uz WC, nāku atpakaļ apģērbties un teikt visu labu, bt tur ne administratores, ne frizieres...nobļāvos visu gaišu- nekādas atbildes...Fuj salons