www.sudzibas.lv Fjodorova veterinārija Ļoti dargas konsultācijas

Fjodorova veterinārija - Ļoti dargas konsultācijas

Bijām doktorātā Fjodorova Puškina ielā pie dakteres Sintijas, parādījām zobiņus, lai pārliecinatos vai nav jārauj laukā piena zobi, apskatījās un pateica, ka jārauj laukā viens ilknis, procedūra ilga pat mazāk kā 5 minūtes, par to vien man noplēsa 10 Ls, man vienkārši trūkst vārdu, biju dzirdējus par šo klīniku tikai labus vārdus, bet tagad esmu ļoti vīlusies. :(
Zobu tomēr aizgāju beigās izraut pie dakteres Tatjanas, kas man izmaksāja tikai 5 Ls, labi, ka neaizgāju raut ar anestēziju Puškina ielā, pat nevaru iedomāties, cik man tas izmaksātu, ja nieka konsultācija, kuru var pat neuzskatīt par konsultaciju izmaksāja 10 Ls :(

K

T ToKarina 03.08.2011

Vai tad vairs nav neviena cilvēkiem domāta zobārsta, ka tev zobi bija jārauj vetklīnikā?

K Karīna 03.08.2011

Runa gāja par suni, nevis cilvēku.

S silva 04.08.2011

Par dakteri Normundu Fjodorovu varu teikt tikai pašu labāko.Pateicoties viņam, mūsu mincis ir dzīvs.Dakteris ir ļoti zinošs, pretimnākošs, atbild uz telefona zvaniem un sniedz padomus, kā rīkoties, kādus medikamentus iegādāties pat savās brīvdienās.
Karīna!Kad tu ej pie zobārsta, vai tev zobu rauj pa brīvu?Kāpēc tu domā, ka tavs mīlulis ir mazsvarīgāks nekā cilvēks?

K Karīna 04.08.2011

Es minēju, ka biju pie dakteres Sintijas nevis Normunda.
Bet runa iet jau par to, ka neko neizdarot paņem 10 Ls, šaubos, ja arī cilvēks aizies pie zobārsta viņam apskatīsies zobu un par to paņems 10 Ls, nē taču.

T ToKarina 04.08.2011

Ls 10 par zoba apskati ir īsti laikā, ja grib ko arī darīt, cenniks ir pavisam cits!

K Karīna 04.08.2011

Protams, ja naudas ir tik daudz, tad var likties, ka tas ir normāli. Bet ne visiem ir tās tik daudz.

I Ilze 04.08.2011

Karīna, tas ir tā pat, kā cilvēkiem. Vari iet pie slikta ārsta un maksāt savus 5Ls, un iet pie laba un maksāt vairāk. Ja nevari atļauties dārgākas klīnikas, tad ej uz lētajām. Un pirms tam jau varēji uzprasīt, cik šis pakalpojums maksā!

I Ieva 04.08.2011

Piekrītu Karīnai. Tāda summa par pāris konsultācijas teikumiem nav pieņemama.

I ilga 04.08.2011

Pirms iet pie ārsta, ieteiktu noskaidrot konkrētā veterinārsta cenrādi un tad izlemt, vai cena ir pieņemama. Arī veikalā iespējams nopirkt dažādas maizes šķirnes par dažādām cenām un katra pircēja tiesības izvēlēties sev pieņemamāko. Ja veterinārstes Sintijas nosauktā maksa Jums nav pieņemama (pārāk dārga), Jūs varat ar sunīti doties pie cita veterinārsta. Ja nepieciešams kvalitatīvs pakalpojums, tad Normunda Fjodorova vetārsta prakse būs īstā, kur vērsties pēc palīdzības, kā arī ārsts iedos savu mobilā tālruņa numuru, lai ar viņu var sazināties par turpmāko ārstēšanu.

T Tina 07.08.2011

Tuksha sudziba, Tik daudz klinikas, dazadas cenas ... un vispar, visi grib tikai pa velti . Ja loti skopa pret savu sunuku, apskaties visspirms cenas intern.

B bubulis 12.08.2011

Kur ir kāda klīnika, kurā par vizīti/konsultāciju nav jāmaksā? Es arī gribu zināt!