www.sudzibas.lv fiziska persona Luugums uzmanities-es iekritu

fiziska persona - Luugums uzmanities-es iekritu

Velejos aiznjemties kreditu no fiziskas personas!Biju jauizmisumaa un domaju piekritishu un njemshu vienu no dr.lv zip sludinajumiem...saraxte bija atsauciga, bet aizdomiga, ka necelj, ja zvanu tik sms...bet solija bus rit kontaa, pat uzraxtija ka ir izsutita nauda-pagajushas 5dienas, nauda nav un neabild uz zvaniem-sms
Droshibas nauda 40ls-to ar aizsutiiju un droshi, ka nekad to vairak neredzeeshu!
Informeeju par vaardiem..jurijs maratkanovs p.k 070574-12703 Konts LV 39UNLA0050015882444
un sieviete(laikam vinja bruute :D, JO ABUS KONTUS NORAADIIJA)Liepinja Anita p.k 290482-11835
Vai kadam ir bijusi pieredze ar shiem, dalieties
Un luudzu iesakiet kaa vispar ar visiem shiem jaaciinaas? :(

E Esesesseseseseses 21.02.2011

Nu jopcik arārā!!! Nu bļaģ, laikam tiešām latvieši var būt tik stulbi vientieši un noticēt visam!!! Un tā mēs arī valdībai jau ticam 20 gadus, bet tā tik mūs krāpj un krāpj...(drīzāk drāž un drāž)! Šo sievieti Maija var salīdzināt ar Latvijas iedzīvotājiem!

Q QWE 21.02.2011

Loh, eto suģba...

Z Zane 22.02.2011

Jāvēršas policijā ar iesniegumu.

P parastais 22.02.2011

Vienkarsi nevajag maksat nekadu prieksapmaksu . Daudzos sludinajumos kur piedava kreditu atkal paradijusies brinumdari no Nigerijas . Visa pasaule vinus jau pasutijusi uz mazmajinu, tagad vini lien te, pie mums . Nedoma tikai viniem kaut ko maksat . Iesaku visiem tos Nigeriesus draudzigi pasutit dirst, jo vini ar saviem sludinajumiem vienkarsi sachakare visu blogu . Ka tas ir e-tirgus un elots lapas .

T Toparastais 22.02.2011

Būt latvietim ir diagnoze, tādēļ viņus visa pasaule arī sauc par baltajiem nēģeriem, pat paši nigeri sāk apčakarēt.

е Евгений 22.02.2011

Только мастера вправе проводить инициацию. Следует отметить, что среди мастеров практически отсутствуют люди с медицинским образованием.

Z zanis 27.10.2011

Taa Anita man iedeva asvu adresi uz kurieni var brauk parakstiit to vinju liigumu :) Nez cik patiesa ir shii informaacija, bet nu ja kaads grib paarbaudiit un aizbraukt atguut savu naudinju tad luudzu : Riiga, Pljavnieki, Saharova 7-11