www.sudzibas.lv Fizika.lv Darbu rakstiisana pie Eliinas

Fizika.lv - Darbu rakstiisana pie Eliinas

Lai arii cik izmisushi nebuutu, nerakstiet nevienu savu darbu skolai caur fizika.lv.
Atstaasiet lielu naudu, bet rezultaats buus viens vieniigs copy-paste, un plika teorija!
Diemzheel man ir ljoti skumja pieredze shajaa jautaajumaa un es nebaidos to izpaust.
Elina ir, man liekas, vieniigais cilveeks, kas shajaa uznjeemumaa raxta darbus visiem klientiem, un tad savaakusies vinjus par daudz, nepaspeej tikt kvalitatiivi galaa!
Netiek ieveeroti nosauciijumi, kurus iedodat cilveekam, kas raksta juusu darbu, darbs nav noformeets peec atbilstoshiem metodiskajiem noraadiijumiem un arii par kaut aadiem terminjiem te nevar buut ne runas. Uz e-pastiem par darbu atbild reti, uz telefona zvaniem vispaar nekad, veel dusmojas par to, ka atljaujos trauceet...
Kaa saka, gribeeju kaa labaak, bet sanaaca kaa vienmeer.
Ar sho uzneemumu NEKAD vairs nesapiishos, lai arii cik gruuti nebuutu, labaak pati daru visu!
Esat gudri, miiljie!
Ja rodas situaacija, ka vajadzeetu izmantot shaadus pakalpojumus- visu, tikai ne sho ''firmu''!!!

т Тойво Глумов 31.08.2011

Pasūdzies PTAC. Neanonīmi.

S suudumusha 02.09.2011

Bet vai tad savi darbi skolā-augstskolā nav pašam jāraksta? ;)

S Santa 13.12.2011

nezinu pie kā tu tur esi rakstījusi, cik zinu tur pilda Aleksandrs, protams ir dažas neuzmanības kļūdiņas, bet nu...kam negadās.Kopumā es esmu apmierināta, nav izcili, bet vismaz vieta, kur var iegriezties pēc palīdzības.

A ArtinaZ 25.06.2015

Pacelšu tēmu un teikšu, ka ar fizika.lv nekas nav mainījies.
Šogad izmantoju entropy.lv pakalpojumus. Vienmēr bija termiņā, atzīmi zemāku par 7 nebiju saņēmusi.