"Fix box", kebaba komplekts - apkalpošana, higiēna

Zizu.lv iegādājos kuponu 2 kebabu komplektu iegādei kādā no Fix box ēstuvēm. Kalnciema ielā ēstuvīte strādā līdz plkst 20:00, es biju tur aptuveni 19:30- kad pārdevējai visi produkti jau bija sapakoti nākamajai dienai. Teica ka būs jāgaida un sāka ugķēties pa ledusskapi, ienāca vel klienti ar kuponiem, vienu paņēma, bet otram pateica ka neņems, lai nāk rīt! Ja būtu šī cilvēka vietā būtu cēlusi traci, jo uzskatu, ka ja esmu darba laikā veikusi pasūtījumu- man ir tiesības to arī saņemt. Pēc otra klienta kupona saņemšanas rokas vairs netika mazgātas un sākās ēdiena gatavošana. Jāpiemin ka arī follijs nebija sagatavots, cik man zināms, tam jau bija jābūt sagatavotam. kad follijā tika ietīta pirmā kartupelīšu porcija pārdevēja tos burtiski nosvieda uz letes.. Kamēr gaidīju savu kebabu redzēju kā pa lielo gaļas gabalu tusē mušas. Nu tā.. ja jau ir tādi kuponu piedāvājumi, tad tomār nevajadzētu aizmirst ka kvantitāte neaizstāj kavlitāti, nemaz nerunājot par pieklājības normām!

T ToMadara 26.07.2011

Nēģervalstiņas cienīga ēstuve!

J ja! 26.07.2011

Skazite pozalujsto, kakaja caca!

Y yuri 02.08.2011

Продавщица-кебабница невежливая тупая и глухая, по 10 раз переспрашивала каждое слово, после 15 мин возни с кебабами и коктейлями сообщила что у неё нет посуды куда их налить, и предложила выпить всё на месте (4 порции).
Ещё после 15 мин возни (звонки своему хозяину) решили вместо коктейлей, выдать 4 бутылки колы.

R regulaarais 04.11.2011

Ja gribi savu kebabu, tad ierodies laikaa.
paardeveeja nevar uzspeet uztaisiit entos kebabus pus stundu pirms veikala sleegshanas.
saprotiet vinju, arii peec 10 stundu dienas ir nogurums.
Un par mušu, tev viss nav kārtībā ar galvu. Viņas ir visur, lai ko tu darītu.
Ielido viņas tajaa iestādē tieši tad, kad Tu tajā ieej un atver durvis. ;)

D dbk 25.11.2011

Neko sliktu par šo kebabnīcu nevaru teikt. Garšīgākie kebabi visā Rīgā!!! Un tikai un vienīgi pie kundzītes ar gaišiem matiem.
Nav ko pierīties pēc 18:00 :P

H Homerjsimpson 04.01.2012

Garšīgākie kebabi Eiropā... Viennozīmīgi!!! Esmu garšojis tos doner kebab (jo dzīvoju ārvalstīs), bet pirmā lieta, ko nogaršoju apciemojot Latviju, ir kebabs Kalnciema ielā...

Dāma ar gaišajiem matiem ... nu, attieksme viņai klibo un porcijas taisa mazākas... Toties tas čalis ir ļoti foršs, kā arī šodien meitenei ar sarkaniem matiem pat atstāju dzeramnaudu.

Par mušām... viņas patiesi ir visur un tur noteikti arī peles ir, bet tur neko nevar darīt...

Amsterdamā restorānos netiek laisti iekšā cilvēki stundu pirms darba laika beigām un tas ir normāli.

Ar cieņu,

Arvis Pavilons.

D Dragrace 02.02.2012

Arī es esmu bijis Kalnciema ielas kebabā, manuprāt, bez tā, ka tur ir tik šaurs ir ok! Valdemār ielā feināk, jo ir kur piesēst!

G gramozeks 08.08.2015

Lasot komentārus - izsmējos kārtīgi!!! LoL =) Tagad aiziešu padirst!