Fitnesa trenere Paula Freimane - Krāpšana

Fitnesa trenere Paula Freimane piedāvā savus treneres pakalpojumus. Info jāsūta uz e-pastu freimane. [slēpt]@gmail.com. Es tā arī 29. Septembrī 2019. Gadā izdarīju. Atsūtīja info, kur pārskaitīt naudu.5. Oktobrī pārskaitīju. Līdz šim brīdim (28.10) nav ne treniņu plāna, ne naudas. Vairākkārt rakstīju e-pastus, messengerī ziņas. Klusums. Facebook un instagram liek foto, bet uz ziņām, komentāriem neatbild. Žēl, ka tāds cilvēks drīz laidīs klajā grāmatu “zelta sastāvdaļa”, bet pašai no zelta uzvedības diezgan tālu.

Kl

Ventilators 28.10.2019

da labi.. kāpēc Pārskaitījums maksājuma mērķī? Būtu principa pēc ierakstījusi "Treniņa plāns 2019".

Saivii 28.10.2019

Vienu bildi,kur var redzeet "pashreizeejo situaaciju" izklausaas,ka runaa itkaa par kkaadu lietu nevis cilveeku