AtrisinātaFitnesa trenere Paula Freimane - Krāpšana

Fitnesa trenere Paula Freimane piedāvā savus treneres pakalpojumus. Info jāsūta uz e-pastu freimane. [slēpt]@gmail.com. Es tā arī 29. Septembrī 2019. Gadā izdarīju. Atsūtīja info, kur pārskaitīt naudu.5. Oktobrī pārskaitīju. Līdz šim brīdim (28.10) nav ne treniņu plāna, ne naudas. Vairākkārt rakstīju e-pastus, messengerī ziņas. Klusums. Facebook un instagram liek foto, bet uz ziņām, komentāriem neatbild. Žēl, ka tāds cilvēks drīz laidīs klajā grāmatu “Zelta Sastāvdaļa”, bet pašai no zelta uzvedības diezgan tālu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Klavina 17.01.2020

Trenere atskaitīja atpakaļ naudu

K

Ventilators 28.10.2019

da labi.. kāpēc Pārskaitījums maksājuma mērķī? Būtu principa pēc ierakstījusi "Treniņa plāns 2019".

Saivii 28.10.2019

Vienu bildi,kur var redzēt "pašreizējo situāciju" izklausās,ka runā itkā par kkādu lietu nevis cilvēku

Janis85 29.10.2019

2.bilde - kas tā par figņu? Viņa pat normāli nemāk rakstīt?

O Olav 26.05.2020

Interesanti, un VID Paulai Freimanei nelika atskaitīties par ieņēmumu 60eiro? Domāju, ka gan jau vēl tādi ir, kā jūs.