www.sudzibas.lv Fitnesa klubs F1 Svetlana Nikiforova

Fitnesa klubs F1 - Svetlana Nikiforova

Nu gribēju padalīties ar savu bēdīgo pieredzi šajā saucamajā sporta kantorī. Pat nezinu ar ko lai sāku....sākās tas viss ar to, ka aizgāju uz darba pārrunām, kuras man kopumā ilga 1,5h. Sapratu ka iepatikos un viņi mani paņēma darbā.Sāku apmācības jau ar 20.oktobri, viss gāja ļoti ātri un apmācījos pa 3 dienām ļoti ātri.Cik sapratu tas Svetlanas jaunkundzei ļoti nepatika, ka es ātri mācījos. Līdz ar to viņa uzdrīkstējās no zila gaisa izsecināt ka es pret darbu izturos vieglprātīgi un vienaldzīgi,un citiem administratoriem pateikt to ka es viņai nepatīku, būs mani jāuzmana. Ar to viss nebeidzās, tad viņa iedomājās nepamatoti mani apvainot,pasakot ka es esmu tā saucamā "spļetņica", ko protams viņa atkal pateica citiem nevis man pašai privāti par to, tas jau vien liecina ka viņa pati tāda ir, ja nespēj darbiniekam pašam to sejā pateikt. Apmācību laikā es oficiāli netiku nedz noformēta, nedz man vispār piedāvāja kādu apmācību apliecinošu līgumu vai kādu citu papīru parakstīt. Šī jaunkundze uzdrīkstējās vēl lieki jautāt vai vispār es turpināšu pie viņiem darbu. Vai tiešām viņa iedomājās ka darbinieks uzzinot ka viņu nomelno saucamā vadītāja kas pati netiek galā ar saviem darba pienākumiem, turpinās pie viņas strādāt...! Gribēju arī lieki pieminēt ka šajā iestādē augsti vērtē krievu valodīgo tautu un klientus kas ierodas sportot. Tas ir ļoti vienkārši un ātri pamanāms, attieksme ļoti izmainās kad ierodas latvietis uz treniņu, un kad ierodas krievs.Tā pat arī ir attieksme pret darbiniekiem, ja tu runā krieviski, tad tu esi malacītis, ja latviski, tad tu esi parasts darbinieks.Ar šo es gribēju pateikt, cilvēki mīļie, pirms jūs domājat iet uz šo kantori strādāt, padomājiet kārtīgi vai tas jums ir vajadzīgs, jo nedz alga, nedz darba apstākļi nav tik spīdoši. Ja jūs izdomājat ka tomēr gribat tur strādāt, tad pasaku priekšā, kad Svetlana ir viena no tiem vadītājiem kuram ir "jāpielien", tā teikt latviešu valodā kārtīgi jāiesmērējas d***ā, lai tu vispār varētu mierīgi tur strādāt. Ļoti žēl ir meitenes administratores kas strādā tajā kantorī un par savu darbu ko viņas tur iegulda, saņem ļoti smieklīgu atalgojumu. Meitenes ir ļoti jaukas, un palīdzēja ļoti ātri apmācīties.

P