www.sudzibas.lv Fitnesa klubs F1 Attieksme pret klientu

F1 sporta klubs - Attieksme pret klientu

Sporta klubs uz kuru eju nu jau vairākus mēnešus, it kā viss patika, lai gan sākotnēji likās dīvaini, ka katru reizi administratore mani fotografēja, kad pirku 1 reizējo biļeti (teica, ka tā viņi visiem dara), nu ok, varbūt tā vajag, mazums varbūt ir bijušas zādzības... Tad pagājušo reizi biju pārsteigts, ka treneris trenažieru zālē nodarbojoties ar klientu krieviski pilnā balsī laida vaļā "trīsstāvīgos", un vispār izturējās agresīvi, izteica aizrādījumu, ka nav nolikts inventārs vietā, lai gan ar to vēl nemaz nebiju pabeidzis strādāt, tikko atgāju nost no trenažiera jau centās savākt to savam klientam, lai gan tur vēl bija palikušas manas mantas un katram normālam cilvēkam tad ir skaidrs it kā ka trenažieris vēl aizņemts. Nu pabrīnijos un to arī noriju, jo tur ir savi plusi, laba pirts manā skatījumā u.t.t. Nu bet vakar pirtī ņemot no rokas nost plastmasas banti ar atslēgu (tur tādas izsniedz), man šī bante pārtrūka, nu domāju nekas, gan jau ka nolietota, pie recepcijas atdošu... Nu pie recepcijas bija 2 administratores un viņu attieksne mani šajā gadījumā kā saka, "ubila", es tā teikt eju ārā un atdodu atslēgu un dvieli ar vārdiem "sprādze pātrūka", 1 administratore man saka "mirkli uzgaidiet" un sāk rakties kaut kur zem letes... domāju kas nu būs, maksāt es par to sprādzi netaisos, viņa acīmredzami nebija jauna... viņa man dod jaunu sprādzi iepakojumā un saka "uzlieciet to vietā", atslēgu...nu kaut kas nedzirdēts, ka klientam jāmaina kluba nolietotis inventārs manuprāt. Pie kam ne šķēres neiedeva neko lai varētu iepakojumu atplēst, a iepakojums tāds kā prezervatīviem, ķēries kur gribi vaļā nenāk... hahaha.. un ārprāc vispār, es uzskatu, ka tas viņām pašām būtu jādara un nevis klientam.. pašām nagi 5cm gari un neko darīt negribas laikam audzē vēl garākus..

L Lietotājs 24.02.2011

Ak, nabaga Arnis! Tādu komentāru var ierakstīt tikai kompleksu mocīts tirliņš! F1 ir "mans" klubs jau vismaz 5 gadus, un man, sievietei, nekad nav nācies zālē dzirdēt nekādus trīsstāvīgos, pat esot vienīgajai starp n-tiem večiem! Un, jā, Arni... uz trenažieriem neizsniedz biļetes ar seansiem, kad neviens cits nedrīkst tajā laikā tiem pieskarties! Arni, sporta klubu ir daudz, ja nepatīk F1, kas Tev liek tur iet? Labāk pameklē kādu klubu, kur administratorei ir apgrauzti nagi un neķemmēti mati, varbūt tādā jutīsies labāk! :))

T ToArnis 24.02.2011

Tu ar pirkstu taisīts, vai?

Q QWE 25.02.2011

Arni, tev vēl vajag iet nopietni kačāties, ja jau nav spēka bez šķērēm prezervatīvu iepakojumu atplēst.

T ToQwe 25.02.2011

Ja jau viņš ir tik nevarīgs, tad kā to prerevatīvu uzvilktu?

A Arnis 25.02.2011

Ai Dace, tev gan laikam slikta dzirde ja neko nedzirdi...Varbūt atstāj manā ziņā kur man iet un kur neiet, kur iet vari norādīt savam vīram ja Tev tāds ir un klausa... Gan jau kaut kā bez Tava padoma izdomāšu iet vēl uz to "Tavu" f1 vai nē...varbūt Tu savā darbā liec saviem klientiem apdarīt kādus savus darbus, bet normāli komersanti tāpēc maksā darbiniekiem algas...

O OMG 03.03.2011

Cienitais, pasakiet labak paldies, ka no jums ''nenoplesa'' 3ls par aproces bojasanu. Pretenzijas?! Palasiet kluba noteikumus, kas karajas pie sienas, aprocu, atslegu, bojajumu gadijuma no klienta tiek iekaseti 3ls!!!
Taka saki paldies, ka nenema 3ls un ka atalgojumu par naudas nenemsanu paprasija lai aproci uzliekat patc...
Peace

A Arnis 08.03.2011

Cienītais Omg, kādi iekšējās kārtības noteikumi? Palasiet labāk Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, kāda aproces bojāšana??? Jūs ko domājat ka Jūsu aproces ir mūžīgas un nenolietojamas, derīgas lietošanai līdz pat Jēzus KR. otrajai oficiālajai atnākšanai???? Tādā gadījumā Jūsu kluba iekšējās kārtības noteikumi ir nododami izvērtēšanai PTAC (patērētāju ties.aizsardz.centam)... redzēsim kā tad Jūs " plēsīsiet" no klientiem par to 3 Ls.

K kaspars 20.03.2011

paldies par uzlaboto omu, lasot tavu rakstu izsmejos no sirds, tev labi sanaak!

V vaverite1967 04.04.2012

Tikai tagad izlasīju komentārus. Arņa komentārus lasot, atcerējos savu pieredzi Kr. Barona ielas F1. Man prieks par Daci Robežnieci, kurai ir 5 gadu pieredze, ceru, ka formas ir labas. Tikai žēl, ka Dace ir tik ļoti agresīva. Man ir 20 gadu pieredze trenažieru zālēs un nav jābūt "tirliņam", lai novērtētu augstprātīgu attieksmi pret apmeklētājiem. Pirms daudziem gadiem izvēlējos šo klubu, jo pārvācos uz jaunu dzīvesvietu. Klubs nesen bija pārvācies uz jaunām telpām. Pirmo reizi apmeklējot klubu, neiedomājos, ka kardiotrenažieri atrodas citā telpā, tāpēc pagāja kāds laiciņš, kamēr tos atradu. Un, ticiet man, kluba darbiniekiem bija gluži vienaldzīgi, cik ilgi es viņus meklēju. Viņi jautri tērzēja savā starpā. Instruktori konsultēja tikai savas paziņas vai skaistas jaunas meitenes. Paldies Dievam, ka man ir gana liela pieredze ar trenažieriem, jo, ja būtu nepieciešams, konsultācijas man "nespīdētu", jo man tajā brīdī bija krietni pāri 30. Tajā laikā darbiniekiem uz krekliņiem bija uzraksts - Esi stilīgs, esi formā! Laikam jau darbinieki domāja, ka viņi ir nu ļoooooti stilīgi, jo ir labā formā.
Izdarīju tā kā Dace ieteica Arnim, vairāk uz šo klubu negāju. Žēl, jo joprojām dzīvoju turpat blakus. Gana daudz klubu ir manā dzīvē bijis, katrs savādāks, bet ar šādu attieksmi nekur neesmu sastapusies-klients ir melns un maziņš. Liekas, ka nevis klubs ir domāts apmeklētājam, bet apmeklētāji ir, lai darbinieki varētu izrādīties.
Un, Dace, alternatīva ļoti gariem nagiem var būt arī vidēja garuma nagi. Nav jau noteikti jābūt apgrauztiem. Matus arī var vienkārši saķemmēt. Citos klubos ir arī citādas, normālas, administratores.
Veselīgu dzīvesveidu visiem vēlot, Beata

M maducis 27.04.2012

Man bija līdzīga pieredze sporta klubā F1. Izdomāju, ka klubs atrodas netālu no mana darba un varētu to apmeklēt, bet nošokēja sekojošais: mēs ar darba kolēgēm aizgājām paskatīties, kā tur īsti ir - mūs izvadāja un parādīja visas telpas, kad interesējāmies par seesam veselības apdrošināšanas privileģijām, tādas ir tikai seesam mājas lapām, klubā uz vietas visas akcijas ir beigušās:) interesējāmies par iespēju pagarināt abonimentu, ka iekrīt kāds komandējums - protams, nekādu problēmu. Mūsu asistente tad arī iegādājās abonimentu, samaksāja 42 ls - 35 par abonimentu, 5 par skapīti un 2 par karti... rezultātā, meiteni komandējām uz pāris dienām, atgriežoties uz jautājumu, vai varētu pagarināt abonimentu - diemžēl nē, kluba iekšējie noteikumi... Pati nolēmu aiziet uz vienu nodarbību un pārliecināties, vai mani šis klubs saista un vai man patīk pasniedzēji. Administratorei ar stāžu vaicāju, vai drīkstu uzreiz nemaksāt, jo vēl neesmu pārliecināta par abonimenta iegādi, uz ko saņēmu atbildi, ka man ir jāizlemj tagad, pirms nodarbības un nekādas pārdomas viiņas neinteresē, samaksāju 1 reizējo apmeklējumu un sapratu, ka nākošajā reizē varu arī ar viņām izstrīdēties tā, ka vairs nenākšu. Žēl par vienu - kolosāla trenerīte Inese Kursīte, pie kuras neiešu dēļ uber svarīgajām administratorēm.

A ARNISS 25.01.2013

Ja, sen te nebiju ieskatījies, kā izrādas, es nebiju vienīgais "tirliņš" kurš uz šo klubu vairs neiet. Jāsaka godīgi, kopš tās reizes tur kāju vairs neesmu spēris (pēc ļ. cien. D.Robežnieces pieklājīgā ieteikuma) un nemaz nejūtos par to apbēdināts. Spēlēju tenisu tagad, uz zāli (citu gan) eju paretāk. Izlasīju pēdējos 2 komentārus un sapratu, ka pareizi esmu izdarījis, ir arī citiem cilvēkiem ar šo klubu bijušas problēmas, nav jau vienīgais klubs Rīgā, bet tagad, pēc 2. gadiem, varu teikt to pašu ko toreiz - nu tā attieksme mani toreiz, kā saka, vienkārši "ubila", biju uz dibena par šo (atvainojos ja aizskāru kādus no izlases sportistiem vai kluba administratoriem, to es nevēlējos, respect, vēlreiz apsveicu ar tik pamatīgu, var teikt, monumentāli izstrādātu kluba iekšējās kārtības noteikumu esību, ceru ka tiek joprojām tiek strikti piemēroti un savā vietā nostāvēs ilgāk par Ēģiptes piramīdām). Respect

A ARNISS 25.01.2013

Un vēl, tas gan neattiecas tikai uz f1. nekad neesmu rijis tos pulverus no plastmasas burkām, bet tur tādus reklamēja/pārdeva, arī citur ir redzēts... esmu redzējis kā tauta tos ēd, pārlietus ar lāses pienu. sajūtas nav tās labākās par šiem preperātiem. 3 litru burkas lieluma plastmasas burka ar labiem līdzekļiem muskuļu masas audzēšanai. saprotu ka neviens treneris neteiks ka tur ir kaut kas slikts, tie nav stereoīdi, nekas slikts tur nav, tikai vitamīni (3 litru vitamīnu, labs). man liekas cilvēki kas tos diendienā ēd nav pie pilna prāta. var jau cilvēkam visu ko iestāstīt, ASV tauta tic ka ģenētiski modificētā kukurūza ir laba, burgeri veselīgi... bet nu katram pašam jāpadomā vai viņam vajag šos muskuļus, ja pēc tam būs veselības problēmas...

A ARNISS 25.01.2013

Proteīni... nu paskatoties sastāvu arī viss kas cits..nezinu neesmu ārsts-spečuks, vari ticēt ka tur ir 3 litri proteīnu un tā tev arī būs labāk to burku izēst, nav ko čakarēt smadzenes.

A ARNISS 25.01.2013

bet es gan labāk uzēdīsu makaronus ar olīveļļu, salātiem un adžiku.