AtrisinātaFitlap.lv - Krāpšana

Tiku apkrāpta mājaslapā http://www.fitlap.lv/.

Iegādājos 3 mēnešu programmu pa 16 EUR (šī cena ir visu laiku, tā nav gada sākuma akcija) saskaņā ar aprakstu man vajadzēja saņemt trīs mēnešus treniņu un uztura konsultācijas, bet jau pēc pirmajām 2 nedēļām fitlap.lv prasīja, ka jāveic atkārtots maksājums, lai turpinātu dalību programmā, atkal jau pa 16 EUR.

Bet pie šī vēl mana vilšanās neapstājas:

- visas receptes, kas ir mājaslapā ir grūti un ilgi pagatavojamas. Mājsaimniecei jābūt, lai spētu to visu pagatavot + receptes satur ne tos lētākos un biežāk lietojamos pārtikas produktus. Turpinot par šo pašu tēmu šis bonus --> ģimenes uztura plāns arī nav īsti izmantojams, jo diez vai savam 16 gadījam dēlam un vīram dosiet to pašu ēst, ko ēdiet Jūs ievērojot diētu, pēc būtības tas ir viens un tas pats. Likās, ka šis būs kāds papildus uztura plāns, bet nē, fitlap.lv atkal samelojās

- Tālāk pārejot uz treniņu programmu arī krāpšana. Paši parastākie youtube video, ja ziniet, kā izmantot youtube, par šo nav vērts maksāt!

- Neuzķeraties arī šiem fitlap.lv solījumiem " Individuāls uztura plāns" Šo divu nedēļa laikā kamēr ievēroju programmu nesaskatīju neko kas būtu individuāls šajā programmā. Biju norādījusi, ka man ir alerģija pret papriku, bet ļoti liela daļa recepšu saturēja tieši papriku, tur arī pazuda visas uzticība šim solījumam par individuāli izstrādātu plānu.

- Tā pat arī nekādu solīto ārsta uzmanību nesaņēmu, tā jā atkal tikai reklāmas kampaņa.

Mans ieteikums Jums, labāk netērējiet savu naudu un nepērciet šo Krāpnieku programmu.
Svaru zaudēt man neizdevās, lai gan ievēroju visus viņu nosacījumus, jā tos "individuāli veidotos" tikai man norādījumus

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2019

Uzņēmuma FitLap pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Z [email protected] 15.07.2019

krapsana, krapsana, krapsana

iegadajos pakalpojumu raksts 3.49 eur menesi beigas samaksaju 41.92 eur! krapsana

F Fitlap.lv 31.07.2019

Labdien! Paldies par Jūsu ziņu. Nepiekrītam, ka būtu notikusi krāpšana. Pirms jebkura pakalpojuma iegādes norādām, cik pakalpojums izmaksā mēnesī un norādām kopējo summu, kāda būs jāapmaksā pakalpojuma iegādes brīdī. Fitlap piedāvā arī 14 dienu naudas atgriešanas iespēju. Neesam saņēmuši nevienu e-pastu vai ziņu mūsu mājaslapas čatā par šāda veida problēmu. Ja problēma vēl joprojām ir aktuāla, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot ziņu uz e-pasta adresi [slēpt]@fitlap.lv un atrisināsim to.

I ineta.c 25.07.2019

Nu es dabūju kunģa čūlu no viņiem, vismaz ārsts tā teica, ka tas no nepaeiz uztura. Neesmu droša, ka tur strādā serteficēti speciālisti vispār.

F Fitlap.lv 31.07.2019

Labdien!
Par kuņģa čūlas rašanos: Čūlas slimības attīstībā nozīme ir arī iedzimtībai: dažiem cilvēkiem (biežāk čūlas slimnieku bērniem u.c. asinsradiniekiem) jau kopš dzimšanas ir pamazināta gremošanas orgānu gļotādas aizsargspēja, tāpēc nelabvēlīgu faktoru ietekmē drīz attīstās čūlas slimība. Čūla rodas tikai tad, ja gļotādas aizsargmehānismi nespēj veikt savu uzdevumu. Neregulāras ēdienreizes, uztraukumi, nakts darbs, dažu medikamentu, kā arī nikotīna, alkoholisku dzērienu, kafijas pārmērīga lietošana izraisa kuņģa sulas skābuma palielināšanos, kas bieži notiek laikā, kad kuņģī nav barības, kura varētu skābumu neitralizēt. Tāpēc ar čūlas slimību parasti slimo cilvēki, kuri visvairāk pakļauti minēto nelabvēlīgo faktoru ietekmei.

Fitlap uztura plānā nav iekļauts ne alkohols, ne rafinēti vai apstrādāti produkti. Visas maltītes izveidotas tā, lai tajās būtu sabalansēts uzturvielu daudzums ikvienam cilvēkam individuāli - gan ogļhidrāti, gan tauki, gan olbaltumvielas.

Tikko pabeigts plašs pētījums par Fitlap plāna ietekmi uz kuņģa mikrobiomu un tajā pierādījās, ka ievērojot Fitlap uztura plānu, uzlabojas mikrobiomas veselība.

Lai Jums izdodas atrisināt veselības problēmas saistībā ar Jūsu gremošanas sistēmu!

L liene.maur 08.08.2019

ši tadi paši krapnieki kā kilo neuzķeraties!

A agnese@ 09.08.2019

Nu ja jūs paprasītu, kas taisa tos uztura plānus būtu skaidrs kapēc viņi tik slikti - fizioterapeits, kuram ir bijis tikai viens kurss uztura zinātnēs un kuram nemaz nav tiesības sniegt uztura konsultācijas