www.sudzibas.lv Fishing Island Neatgriež iemaksāto naudu

Fishing island SIA - Neatgriež iemaksāto naudu

2016.gada 25.maijā SIA “Fishing island” tika veikta daļēja rēķina apmaksa EUR 30,00 (trīsdesmit eiro) apmērā.
Tā kā man pasūtītā prece vairs nebija nepieciešama, es izmantoju atteikuma tiesības un ar elektroniskā pasta starpniecību nosūtīju SIA “Fishing island” paziņojumu par atteikumu un lūdzu atgriezt man iemaksāto pirkuma summas daļu EUR 30,00 apmērā. Līdz šim brīdim nauda netika atgriezta!

Atbilde no Fishing Island Support Pārstāvja atbilde 30.01.2017

Cienījamais Armand Gipter!!!!
Vēlamies Jums un arī cietiem atgādināt - ka tieši Jūs bijāt tas klients - kurš telefoniski izlūdzās par preci maksāt pa daļām! Mēs Jums pretimnākoši piekritām , Pasūtījumu Jūs veicāt 25.04.2016. Vērsīsim Jūsu uzmanību uz to,ka preci mēs nokomplektējām, nogādājām līdz pārkraušanas punktam, un gaidījām pārējās summas apmaksu - kuru Jūs nemaksājāt!
Atgādināsim arī Jums to - ka rakstisku iesniegumu mēs -juridiska persona - no Jums saņēmām 11.oktobrī 2016 gada. Tātad 6 mēnešus pēc pasūtījuma veikšanas!!!!!!!!!
Turklāt - ja esat tik gudrs rakstīt šeit nepamatotas sūdzības - iemācieties pārbaudīt savu bankas kontu - Jums nauda jau sen ir atmaksāta!

V

F Fishing Island Support Pārstāvja atbilde 30.01.2017