First Dacha - Rasisims

Kopš ir nomainījusies kluba vadība, klubā "First Dacha" var tikt tikai un vienīgi, runājot slāvu valodā.
Jau vairākas reizes es un mani draugi (gan kopā, gan atsevišķi) ir tikuši neielaisti vai klubā, vai kluba atsevišķās teritorijās - nē, nav runa par neatbilstošu apģērbu vai alkohola līmeni asinīs.
Apsargi vispirms slāvu valodā paprasa, ko vēlos, un, ja atbildu latviski, tad ielaiž tikai un vienīgi, ja esmu ar citiem slāviem vai klubs ir tukšs. Uz jautājumu, kāds esot iemesls, man atbild, "klubs ir pilns, bet tas nav tāpēc".
Vai tiešām tā tam būs būt?

T ToMisters 02.07.2011

Pastalnieku ubagiem jāsēž kūtīs un atejās, nevis jāvazājas pa krogiem. Krogi domāti priekš cilvēkiem!

U Urla 02.07.2011

Da ne4ego tebe delatj v na6em klube.

A Aldis 03.07.2011

Laikam izskaties pec urlas, Tadel Tevi ari nelaizh Kluba, samierienies un ej uz Essential, un saviem draugiem urlam iesaki sekot sev!!!
Ja kkas nepatik, atsuti man private meilu sarunasim satiksimies un izskaidroshu Tev pec pilnas programmas kas un ka, maz neliksies, + Es tava vieta apdomatu par shis sudzibas iznjemshanu!ja esi vecis un nebaidies raksti... Bet ka Jau zinams urlas tikai rej rej rej bet nekozh!

M Misters 05.07.2011

To Aldis:
vienkārši izcili... nu tipiska slāvu attieksme jums - nevis diskutēt un izzināt, bet uzreiz nosodīt, tukši gvelzt un draudēt.
Vēlreiz atkārtoju "nav runa par neatbilstošu apģērbu vai alkohola līmeni asinīs" - pagāšgad uz First Dacha gāju katru 5dienu un 6dienu... bija arī 4dienas... ārkārtīgi patīk pilnīgi viss (!) tur, bet šogad, līdz ar īpašnieku un apsargu maiņu, vnk kretinē šis atklātais rasisms. OK, runā tu savā, es savā valodā, bet ne jau tāpēc nav jālaiž iekšā (atkārtoju - ne tikai klubā, bet arī citās kluba teritorijās). Tā saku, jo vēl pagāšnedēļ pie ieejas eksperimenta kārtā runāju slāviski un bez problēmām 5dien un 6dien tiku.

K Kaspars 05.07.2011

Sudzambibele, lupata Latviets'!!Slaviem nav tadas parazhas ka chikstet un rakstit sudzibas, Tu esi vecit pilnigs cirvis un dzivo ar to, diemzhel Tev fundamentala smadzenju dala nav attistijusies!

P pastalnieks 07.07.2011

izmantojot izdevibu jautasu - First Dacha ir guestlisti, ieejas maksas vai kas tml, neskaitot pašsaprotamo facecontrol?

L lv 17.07.2011

Ar savu latviešu valodu tu traucē sarkano fašistu jaunajai paaudzei izklaidēties, tāpēc tevi nelaiž.

E Egita Alise Sprūdža 22.03.2017

Jautājums, nopietni bez slāvu valodas nekādi? ????ar draudzenēm gribu izvērtēt kādu nestandarta atmosfēru, man ieteic Jūs!
Būtu skumīgi..

E Eva 10.10.2017

klubā iekšā visi smēķē, tāpēc ir zils dūmu mākonis- reāli kā tornado, klubā dejo puskailas sievietes un vīrieši ar uzkrāsotām lūpām...lai izņemtu virsjakas, uz garderobi jāstāv stundām rindā...

Apsardze

Е****ая охрана , животное , отп***или человека ссылаясь на алкогольное опьянение. Администрации по fig.
Не ходите в этот клуб , себе дороже будет.
Моего парня взяли за гордо , послали и сломали очки збс

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020