First Choice SIA - Krāpšana

Labdien,

kāds ir braucis ar šo firmu - sia first choice darbā uz uk. Nva ir darba sludinājums par darba vakakancēm. Viņi piedāvā darbu noliktavā. Cik tas viss ir reāli? Vai ka'dam ir kāda pieredze? Būšu pateicīga par viedokli.

Noliktavas strādnieks

darba devējs: first choice sia
ārpusteritoriālo organizāciju un institūciju darbība
pieteikties šai vakancei
darbs
vakances numurs p-11648
nosaukums noliktavas strādnieks
darba stundas nedēļā 40
darbības joma tirdzniecība / mārketings
darba apraksts darbs noliktavā enfield (pilsētā) priekš pārtikas veikaliem ''iceland'' paredzēta vīriešiem un sievietēm, kas vēlās strādāt maiņās, vēsa noliktavā +6c.
Darba pienākumos ietilpst pasūtījumu komplektēšanu un pakošana veikala vajadzībām.

Samaksa
darba samaksa sākot no 6,31£, vēlāk pēc padarīta darba apjoma.
Valodas prasmes nepieciešamas angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī. Pēc pieteikšanās, notiek intervija pa telefonu, valodas prasmju pārbaudei.

Tiek nodrošināta dzīvesvieta harlow (30 min no darbavietas) . Dzīvošana izmaksas sastāda 60£ nedēļā (ieskaitot komunālo maksājumus) . Iebraucot jāsamaksā depozīts 120£ + 60£ par pirmo nedēļu.
Jūsu izdevumi:

līdz februāra beigām, akcijas ietvaros, jums ir iespēja ietaupīt 50% par administratīviem izdevumiem!

Administratīvie izdevumi, dokumentu noformēšana 70 eur
transporta izdevumi līdz 140 eur
dzīvesvietas izmaksas £120 depozīts + £60 par pirmo dzīvošanas nedēļu
prasības
izglītības līmenis vispārējā vidējā izglītība
nepieciešamā pieredze, gados 1
valodas prasme latviešu - vidējā pakāpe
bruto alga, no 1200 € (843,36 ls)
bruto alga, līdz 1400 € (983,93 ls)
algas izmaksas veids laika darba alga
darba režīms maiņu darbs
slodzes tips viena vesela slodze
darba valsts lielbritānija
atr. Vieta enfield
darba vietu skaits 10
profesija 933306 noliktavas strādnieks
darba veids darba līgums uz nenoteiktu laiku
aktuāla līdz 22.02.2014
darba sākšanas datums 03.02.2014
kontaktinformācija
uzņēmums first choice sia
adrese talsu šoseja, 31/4-42, jūrmala, birojs: merķeļa, 11 - 510, rīgā, lv-1050.
Rīga
lv-2016
e-pasts: [slēpt]@firstchoice.lv
tālrunis: +371 27011001

N narciss 07.02.2014

UK ir 1000+ a'ģentūru, kuras piedāvā darbu. Skaidrs, ka tiksi apkrāpta, ja izmantosi LV firmu, ar kuru tāds Iceland nekad neko nav parakstījis, ka vajadzētu ievest strādniekus no LV, jo pašiem pietiek savējo.

S smarza2011 04.03.2014

Narciss - Es tev nepiekrītu un lielāko daļu cilvēkiem kuri šeit izliek sūdzības ir nepamatotas, protams ne visas ir arī tādi cilvēki un firmas kuras tiešām apkrāpj cilvēkus .!

Mēs šeit redzam tik daudz sūdzību šinī mājas lapā, pat par tādiem ka tele2, lmt, ...internetveikali..., bet es izmantoju visu to pasu un kāpēc es neēsmu nereizi apkrāpts .!

Vnk tu un daudzi citi, kas te raksta gudrus komentārus, jūs nedomājat par citiem, ka tik skaisti nodrukāt kādu tekstu .!

Un darbu piedāvā pa visu pasauli .., tā kā nevajaga te rakstīt ka viņiem pašiem pietiek strādnieku.!
Viņi vnk negrib strādāt par tik mazu summu .!!

Pierādi, esi klāt, nofilmē video un tad var ticēt, bet pašlaik tie ir tikai tukši vārdi .!

S smarza2011 04.03.2014

Maija11 - sazinies ar mani pa e-pastu, vēlos ar tevīm padiskutēt tieši par tavu jautājumu !

Mans e-pasts [slēpt]@inbox.lv

Ja vari sazinies ar mani pēc iespējas ātrāk .!

J janis avotins 04.05.2014

Man arī ir doma braukt caur šo firmu, bet izskatas ka tas diezgan dargi maksa:(