First Choice - krāpnieki

Firma ir sūds!
Aizbraucu uz UK dažas nedēļas atpakaļ uz noliktavu Bredfordā. Tā bija lielākā kļūda manā dzīvē! Tā saka arī pārējie mājas iedzīvotāji un visi kas braukuši strādāt uz šejieni caur viņiem.
Sākumā sola līgunu ar darba devēju, kad atbrauc uz turieni, liek parakstīt līgumu ar UK aģentūru, kurā pats vari Anglijā piereģistrēties bezmaksas. Darbu IR jāgaida, jāiet uz interviju, tad uz instruktāžu, arī pirmā training diena nav apmaksājama. Iznāk, ka sola strādāt no pirmdienas, bet tu zaudē trīs dienas intervijai, instruktāžai un apmācībai. UK aģentūra sāk maksāt ar ceturto dienu, kaut gan First choice sola ka maksās ar pirmo dienu. Viņiem (first choice) tur nav nekāda lemšana, neko viņi tur nerisina.

Par dzīvošanu - viņiem ir sarunāts ar čali, kurš piedāvā dzīvesvietu. Īstenībā tev pienākas tikai gulta (par 60GBP nedēļā par cilvēku) un istabā ir divi cilvēki. Mājās dzīvo no 10 līdz 20 cilvēkiem uz vienu virtuvi un vannasistabu. Ne skapju, krēslu vai galda tur nav. Nav arī segu un spilvenu, nerunājot par gultasveļu.
Pannas un šķīvji, utt. jānodrošina pašiem - pat spuldzes ir jānopērk. Ja tomēr nolemjat braukt - paņemiet naudu lai pietiktu mēnesim iztikai un istabas apmaksai, jo citiem cilvēkiem naudu pat sūta no Latvijas.
Netērējiet naudu un nemaksājiet krāpniekiem!

G

T trafik12 06.10.2012

Советую никогда не сотрудничать с этой фирмой.Обещали работу и контракт сразу через 2 дня по приезду в Англию, что у них "эксклюзивный" договор на прямую с работодателем.
В результате сплошной развод, работу пришлось ждать целую неделю-некоторым кто ехал через них даже 2 недели.Что они делают:никакого прямого договора у них нет, они лишь сотрудничают с английским агенством по персоналу(в моём случае оно называлось - "24.7")-агенство полные раздолбаи...на все твои пожелания и просьбы полностью игнорируют.
На счёт жилья(от first choice)стоит неделя 60 фунтов с человека, опять же в Риге тебя лечат-что в комнате будет по 2 человека, у тебя будет кровать, отопление, свет, газ, горячая вода и все вопросы которые будут возникать по ходу действий будут решаться.
В результате ты в Англии от них, тебя селят в дом где живут 3 человека в комнате у которых даже нет кровати(спишь на полу) в доме 17 человек, постоянные перебои с отоплением и бытовые вопросы(душ сломался, а не беда тебе говорят жди пока починят 2-3 недели), электричества нет-жди сделаем...и вот за это 60 фунтей.
Мой совет уезжайте сами т.к на месте в Англии вы обращаетесь в тоже самое агенство и устраивает на работу так же в течении недели.

E emini 06.11.2013

Здравствуйте!
Видел Ваш негативный комментарий на сайте sudzibas.lv о фирме First Choice.
Если не трудно, уточните, пожалуйста, какие проблемы возникли при трудоустройстве.
Я видел их объявление на http://cvvp.nva.gov.lv/vakance/75059 и хотел воспользоваться их услугами.
Меня смутила оплата труда- как-то нереально много.
Если не трудно, подскажите, пожалуйста, каким агентством можно воспользоваться для трудоустройства в Англии.
мой майл: [slēpt]@inbox.lv
Заранее, спасибо.

E emini 06.11.2013

Здравствуйте!
Видел Ваш негативный комментарий на сайте sudzibas.lv о фирме First Choice.
Меня смутила оплата труда- как-то нереально много.
мой майл: [slēpt]@inbox.lv
Заранее, спасибо.

G grrrrr 13.11.2013

sii firma neder nekam, un pat nedomajiet ar to kaut kur doties (vnk ticiet un njemiet veeraa)
(ieprieksheejie rakstiitaaji aptuveni to pashu varetu but redzejushi)

vienigais ko vini piedava - parakstit papirus un brauc prom (vini pat nesazinas ar agenturu UK un nenoskaidro neko)

((Birojaa seez divas blondiines - viena tada izkaameejusi drausmiiga paskata, otra nedaudz apalja, runaa haotiski, sola visu visu laiku un rada iespaidu, ka kaut ko dara visu laiku, bet isteniba vnk nemak pat elementaras lietas izdarit un neko nesaprot.))

Talakais -

neviens tevi nesagaidiis (ar putaam uz luupaam soliija, ka tas ir obligaati)

adrese mainas pa stundaam (ok - pa dienaam (mana varianta, lidz tiksanai galaa, mainiijaas 4x))

pirmo nakti izmeta mani citaa pilseetaa

nakamaja diena aizbrauca pakalj un aizved uz dzives vietu (briinums, ne? nee - jaukakais jau prieksaa - nauda tak)

darbs NAV - uz inteviju uz agentuuru ved (pa maksu), bet pec tam seedi maajaas - izsauks, ja bus darbinieku trukums

First choce nav nekada teiksana, ari vinas, it kaa, kontaktpersonam, kas ir tikai parasti mazi kraapniecinji (J. J. A. A. R. K. un citi) Shie cilveeki apmeram tikai zina, ka taada First Choice eksistee, neko vairaak.. kur nu vel firmai kaads sakars par to, kas taalaak notiek.. jaa, Anna, nemelojiet par saviem kontaktpersoniem :D, kur lepni baazat savu firmas vaardu pa vidu kaa kaut ko iipashu

vienigais iemesls, kapec turp tevi suuta - lai tie chalji vareetu pelniit par taam maajaam no tavas panemtaas naudas (bet to jau Juus, Anna, zinaat, ne?) Parekiniet 12x, vai 15x 60 = nu apmeeram, cik nedeeljaa par maaju vini dabuu... (noslauc jau vel depozitus 180 no katra.. rekiniet atkal). Papetiet, cik maksaa maajas iire UK mazpilseetaas un sliktaa staavoklii, tad sapratiisiet visa biznesa jeegu.. (Tapee jau dazam Uk var pie maajas but mercedes sporta kupeja)

Maaja - padsmit cilveeki minimums (nopietni)

mana gadijuma jadzivo kopa ar narkomaniem (par to ar klusee, kaadi cilveki tur ir, kas maajaa notiek)

visiem, VISIEM!!! ir paraads par dziivosanu simtos (nav jau darbs)

iebraucot - jaamaksaa firmas nosauktaa iires maksa un depoziits... Vai, meli!!(Anna - kaa tad atkal taa???)- otra gala neviens nezin ne taadu firmu, ne manus liigumus, ne cik jamaksa - mana gadijuma savaca visu naudu un pateica, ka taa buus tikai dalja no depoziita un ka par iiri esmu veel paraadaa. Smuki, ja? Vel joprojam gribat pateikt, ka es esmu caur First Choice un man viss ir citaadaak? Kaa ir Anna? Melot nav kauna?

rekiniet pashi, ja par iiri un depoziitu jau esmu paraadaa iebraucot, vel nedelju maksaju pa brauksanu uz intervijam, testiem, introductioniem utml. nakama nedelja tada pati - varbut dazas dienas darbs, ja vajadzes noliktavaa (2-8 h teoretiski dienaa), pa vinju busu jamaksa katru dienu, jaatdod parads vel.. apburtais loks, no kura neviens tur vel nav izkljuvis..
(ceru, ka daudz maz saprotami uzrakstiiju)

jaa - par dzives vietu nedabusiet ne liigumu, ne pat cheku, ka maksaajis esi.. viss pa melno (lai ko soliitu, bet taa IR)
mana gadijuma pat maajas atsleegas, par istabu nerunajot, nedabusi

jautajumus jarisina ar kontaktpersonam - ko sie iziireetaaji var noteikt anglijas noliktavaa? menedzeri ibio varbuut ir? redziet, kundziit, sie cilveeki jautajumus risina- zvani tam otram (bet ta jau atkal nevar buut, ne???)

Ka butu, Anna, ja es publiskotu audioierakstu, kur juus man solaat, ka sagaidishana un darbs ir utml lietas??(34min48sek ilgi atrados jusu birojaa, ja interesee) atsauktos kaut uz soferiem, kur un kaa mani bij jaaizlaiz, ja joprojaam gribat kaut ko noliegt??

Gruuti visu atcereties, kas un kur veel bija, gan par katru teemu, bet ceru, ka vairs mulkjus nedabuus tik viegli
Tomer citu valstu pilsonji saveejos taa "nemiil" kaa to dara latvieshi, taa kaa turieties un neejiet uz shiem meeslu kantoriem.

Ja atcereshos vel ko, tad pierakstiishu vel klaat kaut ko

Vieniigaa atskiriiba no kkada workina vai sattva, ka vismaz tiec liidz galam - tas ir viss, ko nodrosina
bet jeega nav no nevienas

Neparakstiishos, jo jums buutu jaazin, kursh sho raksta, kundziit..