www.sudzibas.lv Finansu Partneri SIA grāmatvedības pakalpojumi

Finansu Partneri SIA - grāmatvedības pakalpojumi

Šiem mājas lapā rakstīts, ka apkalpošanu veic sākot ar 300 LVL/mēnesī domāju, ka pie viņiem nav ko apkalpoties, jo es reāli apkalpojos par 10 LVL/mēnesī ar apmēram 100 ppr mēnesī, 40 darbiniekiem un kādām 80 ienākošām ppr, man jau liekas, ka tīri normāla samaksa. Katra mēneša beigās pieprasu bilanci un pza, vienmēr man kavē vai pat neatsūtu, bet es rēķinu nemaksāju :), visus dokumentus glabā pie sevis vēl un galvenais šiem vēl ir pilna materiālā atbildība apdrošināta BTA AAS :). Sūtiet email es jums ieteikšu savu firmu, tos grāmatvežus vajag tikai čakarēt, lai naudu vispār neprasa, es jums ieteiktu darīt tā :)

I

D Daina 02.12.2009

Tu esi galīgi jucis!

P PAPI 02.12.2009

Izskatās, ka tu pats reklamē savu uzņēmumu... bet lai nu kā, es neredzu pašu galveno sūdzību par uzņēmuma darbību, bet redzu kaut kādu čīkstēšanu par cenām!!!

man liekas šī sūdzības ir pēdējais s*ds!

: :) 06.01.2010

Bija saskarsme ar šo kantori... kādu laiku apkalpoja manu uzņēmumu. Rezultāts - nez kādā veidā ARHĪVĀ tika nozaudēti pāris svarīgi dokumenti :)

L lenardi 18.06.2013

No savas pieredzes varu teikt, ka šis uzņēmums ir ļoti nekompitents un radija ļoti daudz problēmas. Uzņēmuma vadītājs ir nekompitents un neprot veidot dialogu ar klientu, izsakot klientam rupjības un piedraudot ar rēķina palielināšanu. Turklāt tika nozaudēti dokumenti par ko FP tikai pasmējas un neuzņēmas atbildību.