www.sudzibas.lv FinanceGroup, SIA Krāpšana, apmelošana un draudēšana

FinanceGroup, SIA - Krāpšana, apmelošana un draudēšana

Atradu sludinājumu caur ss.lv, savas aizņemtības dēļ meklēju kādu kas uzrakstīs man bakalaura darbu, kvalitatīvu darbu. Pēc neskaitāmiem nosūtītiem e-pastiem saņēmu atbildi no uzņēmuma sia finAncegroup, sazinājos arī telefoniski, atrunāju visas detaļas. Pārskatīju pirmo daļu 100 eur, saņēmu darbu pēc 4 dienām, kas mani iepriecināja un darba kvalitāte nebija slikta, bet darbs nebija noformēts pēc nolikuma prasībām, roberts e-pastā min, ka viss tiks darīts beigās. Rada iespaidu par godīgu cilvēku, kas zin ko dara. Pārskaitu otro daļu 100 eur. Darba daļa tiek iesūtīta, kas ir nekvalitatīva, tas ir likuma konspekts, kas nebija saistīts ar manu bakalaura tēmu. Laika trūkuma dēļ un naivuma dēļ jau biju pārskaitīJusi automātiski trešo daļu 100 eur pat nepārbaudot iepriekš iesūtīto. Pēcāk sākās problēmas, neatbildēšana uz e-pastiem utml. Sazvanos, atbild ka drīz viss būs. Par cik termiņi spieda izvēles vairs nebija, kā tikai gaidīt. Gaidu un zvanu visu laiku tieku mierināta, ka darbs būs gatavs noteiktajā laikā.

Sarunāju ar robertu, ka 5/5/2020 līdz 23: 00 pilnīgi un līdz galam izstrādāts darbs tiks atsūtīts man uz e-pastu. Saņēmu e-pastu īsi pirms 23.00, ar to arī sākās jautrība.
Nav ne titullapas, ne ievada, ne anotācijas, ne pētījuma daļas, ne nobeiguma: secinājumu/ieteikumu daļas, tikai plika teorija, formulas, kas tiek citētās. Neatbilstošs formatējums, kas neatbilda manas augstskolas nolikumam, nav satura rādītāju, atsauču, lapaspušu numuri arī iztrūkst, šīs ir bāzes prasības un nepieciešamās sastāvdaļas jebkuram bakalaura darbam.
Protams, saņemot šādu daru zvanu, nav atbildes, rakstu e-pastu un dubultā sms, dubults neplīst. E-pastā aprakstīju situāciju, prasīju lai atsūta man pilnvērtīgi izstrādātu darbu līdz rītam, kuru varu nodot. Pretēja gadījumā, lai atgriež naudu, ja to nedarīs man nekas cits neatliks, kā vērsties policijā. Atbildes e-pasts, kategorisks un protestējošs pret naudas atgriešanu, tikai saņēmu atbildē draudus par to, ka ja gribu vērsties policijā, lai vēršos, bet tad x persona nākamās dienas rītā izsūtīšot izstrādāto darbu manas skolas vadībai. Lieki, piebilst, ka šis cilvēks iedzīvojas, uz citu naivumu, laika trūkumu un vēl draud. Tomēr, atbildēju uz viņa e-pastu, bet atpakaļ es īsti atbildi nesaņēmu, nedz arī savu bakalaura darbu, tikai atbildi, ka visu esmu izteikusi iepriekšējā e-pastā. Ļoti ceru, ka neviens vairs neuzķersies uz šīs afēras.

S steidzamiedarbi 06.05.2020

Marta Meldere, kas slēpjas aiz Pseido vārda Mūžīgais Students, studijas EKA. Darba tēma - Krājumu optimizācijas iespējas Latvijas kokapstrādes nozares uzņēmumos.
Mēs tak neiesim auklēties ar tādiem nekaunīgiem studentiem, kas izplata melus internetā un sauc citus par varoņiem, paši slēpjoties.

Sāksim ar to, ka klienta vienošanās bija par 380euro par darba izstrādi un bezmaksas korekcijas pēc darba vadītāja ieskata, , persona bija veikusi 300euro par darba izstrādi, kad tajā pašā laikā pieprasīja gatavu darbu savā e-pastā. Persona līdz 23:00 saņēma darbu melnraksta veidā un kā redzams pievienotajā prinsreena, klientam tika uzrakstīts, ka tas nav viss. Cilvēkam tika nosūtīts melnraksts, lai cilvēks redz, ka viss ir, ka tikai šonakt jānoformatē un jāpielabo. Redzams, ka Marta ir devusi laiku līdz rītam veikt korekcijas, papildinājumus un formatēšanu, kā Jūs domājiet, ko cilvēki 5.55 tagad dara? Tērē krogā, pēc MArtas ieskata, izkrāpto naudu vai koriģē darbu, loģiski, ka tika novirzīti divi cilvēki, kas pa nakti papildinātu un koriģētu darbu, pats tagad skatījos cauri šo darbu. Šī konkrētā persona, uzvedas neētiski un apmelo, jā, termiņi iekavējās ar visu šo situāciju valstī, bet neviens Nav atstāts novārtā vai pamests, vai pazudis. Citēju šo personu:" Ja līdz rītdienas rītam nesaņemšu darba kvalitātē kādu to var iesniegt, ja nē gaidu naudu atpakaļ savā kontā, pretējā gadījujumā vērsīšos Policijā.
Paldies!"
Ja kaut kas netiek paveikts darbā, vai netiek sniegts pakalpojums, ir konkrēta procedūra naudas atgriešanai, ko nosaka PTAC likums, bet Marta sāka rakstīt jau par policiju un viņai tika atbildēts tas, ka : "Neviens neteica, ka tas ir viss, bet jau Jūs jau par policiju sākāt runāt, risināsim to caur policiju un Jūsu skolas dekanātu, ar Jūsu atļauju, rīt darbs tiks nosūtīts Jūsu skolas vadībai, lai sniedz komentārus pad darbu, un kas jālabo." Konkrētai personai, tika lūgta atļauja nosūtīt konkrēto izstrādāto darbu skolas vadībai, lai sniedz komentārus par darbu, jo veicam bezmaksas korekcijas darbā. Nav saprotams, personas virsraksts, Krāpšana, Apmelošana, Draudēšana - Ja, tas ir domāts no MArtas Melderes puses, tad mēs piekrītam, ka viņa veic visas savas minētās darbības.
1. Marta saņēma trīs darba daļas melnraksta veidā
2. Marta nav norēķinājusies par visu pakalpojumu, lai saņemtu gatavu darbu, iesiešanai
3. MArta deva pati laiku līdz rītam, sakārtot darbu, bet tajā pašā laikā publicē apmelojošu, nepatiesu informāciju, ka kāds ir viņu apkrāpis, apmelojis vai draudējis.
4. Divi cilvēki strādā visu nakti, lai piebeigtu viņas darbu, bet man nākas lasīt tādu nomelnojošu rakstu.
5. Ir jādomā klientam, kādas nepatiesības viņš rakstīs par SIA vai personām, mēs netaisamies klusēt.

P.S. Jā, ir sanācis, ka vairāk vai mazāk vienmēr jālabo, jā, ir sanācis, ka klientiem nauda tiek atskaitīta atpakaļ, ja kaut kas nav sanācis kā vajag, ja klients ar vadītāja komentāriem to pamatojis un mēs nevaram paspēt veikt bezmaksas korkecijas pēc darba vadītāja ieteikumiem, kā to paredz vienošanās. Pie normālas komunikācijas viss ir risināms.
Ja kādam ir domstarpības vai pretenzijas, lūdzu rakstiet uz e-pastu - [slēpt]@inbox.lv
Ja kāds grib pievienoties iesniegumam uz policiju, rakstiem Martai Melderei.
Cilvēks pats izvēlas, kā risināt strīda situāciju, tagad Marta sataisīs 10 epastus un drukās tik sūdzības.

Marta neesiet aizdomājusies, ka cilvēki 24:00 pa nakti arī varētu neatbildēt uz telefona zvaniem? Bērnu dārzs

N Noboby 06.05.2020

Es nesaprotu šos cilvēkus kuri sūdzas par to ka PATS pārkāpj likumu un raud ka kāds tevi appisa. Tavai prioritātei vajadzēja būt skolai un visu jāpārkārto priekš skolas, nevis otrādāk. Esmu tikai priecīgs ka tevi apčakareja jo tas ir viss ko esi pelnījis. Ja Tev lieki mētājas 300€ tad jau arī varēji samazināt savu ballīšu skaitu vai arī ko vēl sazin tur dari ka Tev nav laika gada garumā uzrakstīt bakalaura darbu. Pats es sāku rakstīt savējo otrajā kursā lai man būtu laiks visam ko vēlējos, arī darbam pēc lekcijām.

P.S. Ja Tu pat nemāki pats visu noformatēt, tad vispār Tevi jāmet no skolas ārā

R RXX 06.05.2020

Ir cilvēki, kuriem labāk palikt bez diploma 😁

really? 06.05.2020

ahaha,dienas priecinjs! :D

R Roberts Lapins 27.05.2020

ir ir, riktīgs appisēju kantoris

Vagons Komā 27.05.2020

Nja. musdienad jau diplomu var nopirkt un tadi dabon darbu. Tie, kas macas, bet ir slikts tips, kamchatka caurumu izgriez ar caurejsniega sperkmu