Fido un Luminarc stikla burkas - Blīves

Labdien!

Izmisīgi meklēju savām, pie Jums iegādātajām, burkām gumijas blīves, kuras starp citu paredzētas 1x-ējai lietošanai. Pērn jau vērsos ar šādu jautājumu pie Jūsu tirdzniecības administrācijas un arī informācijas meitenēm veikalā Olimpija, uzdevu atticīgus jautājumus, taču bez rezultātiem. Toreiz man ieteica atnākt rudenī, kad būšot konservēšanas laiks!!!
Burkas esmu iegādājusies vairumā, turklāt kopumā par paprāvu naudas summu, bet nu klāt kārtējā konservēšanas sezona, bet BLĪVJU NAV.
Vēršu jūsu uzmanību uz to, ka burkām klāt pievienotajā lietošanas instrukcijā bija norādīts, ka, lai burku (gatava konserva veidā)atvērtu, blīves "ļipa" jānogriež, tātad otreiz to nekādi lietot nav iespējams. Kā tad sanāk, ka burka arī ir vienreizēja? Pirms 2 gadiem man izdevās pie Jums šīs blīves dažas paciņas nopirkt, bet vairāk nav izdevies iegādāties. Veikalu darbinieki parasti rausta plecus, pat neizprot, kas man par problēmām.

Ar cieņu Maija.

Mamma 14.07.2009

Nu ta problema nr 1 . Un sudzibas.lv fiksi skries tev blives meklet.