www.sudzibas.lv FG Royal manikīrs un pedikīrs

FG Royal - manikīrs un pedikīrs

Neiesaku šo salonu un jo sevišķi ar kuponiem. Nopirku kuponu, kurā tika piedāvāts klasiskais pedikīrs + Gelish pārklājums un manikīrs + Gelish pārklājums, kā dāvanai vajadzēja būt muguras masāžai masāžas krēslā pedikīra laikā un ziepītes. Vispirms jau nekāda masāžas krēsla nav. Meitene arī par to neko nepateica, tikai kad pajautāju, kur tad varu ieslēgta, atbildēja ka nestrādā. No draudzenes, kas salonu bija apmeklējusi pirms 3 mēnešiem uzzināju, ka kresls "nestrādāja" jau tad. Bet nu ne jau dēļ masāžas krēsla uz turieni gāju.
Par pašu pedikīru - kājas tika uz 30 sekundēm iemērktas vēsā ūdenī, tad ar vīlīti ļoti ļoti mazliet apvīlēti papēži (pati to varētu izdarīt labāk...), nedaudz novīlēti nagi un visai sāpīgi apknaibītas pēc meistares domām liekās ādiņas. Uzreiz virsū Gelish, nedaudz pēdu krema un gatavs. Rokām līdzīgi - ūdentiņā, ar knaiblēm nokniebjam nagus, pievīlējam, izgriežam ādu un Gelish. Ļoti ļoti nekvalitatīvi uzklāts Gelish! Rokām spurojās āda ap nagiem jau nākamajā dienā. Gelish vietām iet pāri nagiem uz ādas. Neisaku! Cena kuponā normāla, bet labāk piemaksāt un aiziet kādā labākā vietā. Tik pat neglīts manikīrs un pedikīrs bija arī manai draudzenei. Šķiet arī pie tās pašas "meistares". Nezinu kā sauc, bet ģērbjas sportiska stila "zīmola" drēbēs - Armani, Gucci, D&G, melniem matiem.

B

alina121 22.07.2013

Salons ir labs, cenas normalas, labas meitenes strada, laba attieksme pret klientiem, man loti patika, gelish turejas labi 3 nedeljas, , pedejo reizi man taisija maza auguma meitene, ar melniem matiem, neatceros ka sauc, laipna un jauka, parejas reizes taisiju pie ksenijas un vel pie vienas meitenes ari labi turejas, vien reiz biju ar kuponu tapat labi uztaisija un iedeva mazu davaninju, iesaku sho salonu man viss patika, atri un labi sakopti nagi :-)