www.sudzibas.lv Fetish Latvia Nekvalitatīvs apģērbs

Fetish Veikals /TC Domina - Nekvalitatīvs apģērbs

Veikals Fetish TC Dominā
Neskatoties uz to, ka apģērba dizaini šajā veikalā ir ļoti kičīgi un radoši, tomēr neiesaku šeit iegādāties drēbes vai arī būt ļoti uzmanīgiem iegādājoties apģērbus, kuros elementi ir no mežģīnēm. Mežģīnes krāso tā, ka, ja būsiet uzvilkuši zem šī apģērba gaišu apakšveļu, tā būs nokrāsojusies mežģīnes krāsā. Mēģinot izskalot šādu kleitu, lai krāsa no mežģīnes noietu, kleita nokrāsojās arī pati. Manā gadījumā no melnbaltas pārtopot par vecrozā. Mēģinot apģērbu mainīt īpašnieks jums teiks, ka esat mazgājusi apģērbu ar nepareizu mazgāšanas līdzekli un nepareizā temperatūrā. Kā to liecinot viņu ekspertīze. Bez šaubā nekādu rakstisku ekspertīzes slēdzienu jums neviens neuzrādīs. Ja reiz šīs firmas ražotus apģērbus jāmazgā ar kādiem īpašiem mazgāšanas līdzekļiem un zem tiem jānēsā tikai melna apakšveļa, lai tā nesakrāsotos, vajadzētu klientus par to informēt pirkuma izdarīšanas brīdī. Taču acīm redzot firmas īpašniekam dainim daudišam, neuztrauc viņa firmas reputācija, jo šo situāciju viņš uzveļ nokārtot pārdevējai, kura nav nedz lēmēja, nedz arī uzņemas kādu atbildību par veikala preci. Ļoti žēl, ka interesanti apģērbi tiek ražoti no tik nekvalitatīva materiāla.