LV RU
www.sudzibas.lv Feliks M SIA Krāpšana, nemaksā par preci

Feliks M SIA - Krāpšana, nemaksā par preci

Uzņēmums iegādājas preci par nieka 100 eur, jau 2 gadus nemaksā par to. Uz visiem aicinājumiem nereaģē, parādu piedziņas uzņēmums mēģina piedzīt jau gandrīz gadu - bez rezultāta. No parādnieku datu bāzes ir informācija, ka šim uzņēmumam ir daudz parādu arī citām kompānijām, kā arī valstij (nemaksā nodokļus) .

Esiet uzmanīgi un nesadarbojaties ar šo uzņēmumu un īpaši ar pašu saimnieci Gunta Elpere.

Šādus uzņēmumus jātaisa ciet piespiedu kārtā!

J

Komentāri (6)

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 30.06.2020

Kāpēc Jūs negribat iesniegt pieteikumu par uzņēmuma maksātnespēju?

J Jelena 30.06.2020

Summa ir pārāk maza, tiesa pat nepieņems šādu pieteikumu

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 30.06.2020

Ja, bet Jums ir iespja atrast vel personas kam uzemums ir parādā un apvienoties

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 30.06.2020

Kreditors var iesniegt maksātnespējas procesa pieteikumu, ja parādnieks – SIA vai AS – nav nokārtojusi parādsaistības ne mazāk kā 4268 eiro apmērā (ja juridiskā persona ir personālsabiedrība vai individuālais komersants, parādsaistību apmēram ir jābūt ne mazākam kā 2134 eiro).
Parādniekam pašam jāiesniedz maksātnespējas procesa pieteikums, ja tas divu mēnešu laikā nespēj nokārtot parādsaistības, kam iestājies izpildes termiņš un parādnieks neveic aktīvas darbības, lai vienotos ar kreditoriem par parāda restrukturizāciju. Gadījumā, ja parādnieks nerisinās savas finansiālās grūtības un, nonākot maksātnespējā, neiesniegs maksātnespējas procesa pieteikumu, var tikt piemērota administratīvā atbildība.

J Jelena 30.06.2020

Ir, jā, droši vien tā arī darīsim, naudu jebkurā gadījumā neatgusim, bet lietas būtību tas nemaina. Persona atvērs jaunu SIA un turpinās šo vai citu darbību, turpinot rīkoties negodprātīgi.
Tāpēc izveidojām šo sūdzību, lai citi būtu uzmanīgāk ar šo cilvēku.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 30.06.2020

Naudu atgūsiet gan... Ir jārīkojās... :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes