www.sudzibas.lv Fejas Nams Slikts serviss

Fejas Nams - Slikts serviss

Pasūtītā sega neatbilst izmēram. Atsūta lielāku, kas nelien standarta 140x200 gultasveļā. Atgriešanas process-stulbs! Rakstīts, ka jāsūta preces foto un jāsaka kāpēc atgriež rakstot uz e-pastu. To izdarīju. Tad papildus lūdz atsūtīt etiķeti. Atkal izpakot, atkal fočēt, sūtīt. Darīts! Tad vēl prasa atsūtīt ar mērlenti nofotografētus izmērus. Atkal izpakot, atkal fočēt, atkal sūtīt? Nepietiek pacietības. Kāpēc man kāda kļūdu dēļ jātērē laiks? Visnedraudzīgākais un sarežģītākais klientu serviss ar kādu sastapos.

I Ilze345 04.10.2022

Neiesaku Fejas nams PREMIUM satīna gultas veļas komplekts BOHEMIA UNITY - Segas izmērs : 180x200 cm- Spilvens izmērs : 50x70 cm, jo sliktas kvalitātes. Neatbilst Premium kvalitātei. spilvendrānu r;avējslēdzēju krāsa bija jau nonākusi nost pirms mazgāšanas. Uz segas krāsu defekts 1 cm diametrā. Pēc pirmās mazgāšanas (par spīti mazgāšanas instrukcijām) veļa jau savēlusies tā it kā būtu mazgāta 10. reizi. Pirkums veikts 2022. gada augustā.