www.sudzibas.lv Fein Bod Slikts serviss

Fein Bod - Slikts serviss

Labdien!

Šajā veikalā iegādātas sarkanas bikses uzvilku 2 reizes. Un jau nākamājā reizē tās saplīsa gar vīli. Uzrakstīju uzreiz facebook lapā veikala pāstāvjiem. 2 nedēļu laikā saņēmu 1 atbildi, lai atsūtu bildītes. Nesagaidot ieteikumus, devos ar čeku un biksēm uz veikalu. Pārdevēja ar melniem matiem teica, ka nekā nezinot, ka tas nav brāķis un ka līdz šim bijušas tikai divas reizes, ka pircēji nes atpakaļ preci. Lai zvanu saimniecei, bet saimniece nav Latvijā un viņa nezin, kad būs atpakaļ. Mēģināju piezvanīt uzreiz uz vietas uz vinas norādīto numuru, neviens nepacēla. Pārdevēji nepalīdz risināt nepatīkamas situācija, bet burtiski atšuj, neatvainojas. Apkalpošanas līmenis ir ļoti zems.

O Otis 08.10.2019

''iegādātas sarkanas bikses'' - akcents uz šo detaļu..
Citas krāsas neinteresēja, bet sarkanajām nebija tavs izmērs? Vai pareizi uzminēju ?
Bez iemesla jau bikses neplīst, ja iestūķējies tajās kā cīsiņš celefānā, tad loģiski, ka sāks irt pa vīlēm pat pēc pāris uzvilktām reizēm.