Favorits i Mbr

Autoskola Fortūna Autoskola Fortūna - Bardaks! Direktore nekompetenta, sūta pie apmācītājiem, skolas eksāmens jākārto vismaz 3 reizes (bez nevienas kļūdas); 1. reizi 60 jautājkumi bez kļūdām; 2. reizi 200 jautājumi uz papīra un 60 jautājumi uz datora (bez nevienas kļūdas; 3. reizi tieši pirms eksāmena atkal 200 jautājumi uz papīra un 60 jautājumi uz datora. Līgums tiek sastādīts vienā eksemplārā un kopiju neizdod. Monitori datoriem, kur liek eksāmenu ir tik slikti, ka nevar saprast automašīnu krāsas biļetēs; Pasniedzēji kliedz un fiziski iespaido (varētu iesūdzēt tiesā, bet nav vērts ķēpāties). Varētu uzskaitīt vēl daudzas lietas... (Es mācījos Brīvības 40 pie pasniedzēja Jāņa)

A andzela 12.01.2006

Es macos autoskola Fortuna,un driz kartosu csdd eksamenu! Zinat kapec? Tapec,ka es citigi macijos!!!Es ari risinu pa 200-300jautamiem diena uz datora skola.No sakuma bija dudz kludas,pec tam ar vien mazak un mazak.Tas ir vajadzigs jums.Bet ja kadam ir slinkums macities...nav neviens vajnigs!

K klients 20.02.2009

Piekr'tu ka šajā uzņēmumā ir bardaks! Priekšniecība grib labus rezultātus, bet pašam galvā un daba lietās bardaks! Viss ciklējas tikai ap naudu.