Fast Forward SIA/FF International movers SIA - Sabojāta dārga kumode

FF internationa movers izvelējos ka firmu, kas pārvedīs visas mūsu mēbeles no vecā dzīvokļa uz jauno māju. Sapakots tika viss it ka normāli, bet galā, kad krāmēja āra visas mantas, mani vecāsmammas kumodei bija nosist stūris, galda kājas bija palikušas vecajā dzīvoklī pie parādes durvīm. Un gala rezultātā vēl direktors pēc tam rupji izlamāja mani par to, ka es atteicos maksāt pilnu summu... Par ko, par to, ka man tika sabojāta dārga kumode un vēl galda kājām pašam bija jābrauc pakaļ??

Otro reizi sakāros ar šo pašu "pieklājīgo" direktoru A. Usānu, kad mana sekretāre bija izvēlējusies Fast Forward SIA kam bija jāatved mūsu prece no Polijas, un tikai tad sākās problēmas, krava netik uzkrauta datumā, kad bijām vienojušies, kad zvanīju un prasīju kāpēc tā, sākās attaisnošanās, ka šoferis kaut ko sajaucis utt, ka krava būs laikā. Protam pēc 2 dienām, kad zvanīju atkal, A. Usāns paziņoja, ka noliktavā neesot devuši preci un stāstīja kartējos melus, par to, ka viņi nav vainīgi.

Nevienam neiesaku sadarboties ar šo firmu, jo darbinieki ir nekompetenti, un direktors melo, un lamājas, it kā es būtu viņam parādā. Kravu saņēmu ar 7 dienu nokavēšanos, kaut gan parasti kravas no Polijas saņemu max 3-4 dienu laikā. Un rezultātā no kolēģiem noskaidroju, ka šai firmai nemaz pašai sava transporta nav un viņi darbojas tikai kā starpnieki ar nenormāli lielu komisijas maksu.

I

B Bijušaisklients 29.09.2008

Piekrītu. Direktors tiešām ir melis. Šis uzņēmums sola sniegt pakalpojumus, kurus nespēj un nemāk realizēt.
Neiedomājama naudas kāre un meli.

P pilsonis 21.10.2008

Izklausaas peec meginajuma nomelnot firmu.

->cik zinu, mebeles tiek izpakotas un izjauktaas atkal saliktas kopaa.
rodas jautaajums - kaa vareeja salikt galdu ja tam nav kaaju?

->un nodauziits stuuris? meebeles tak pako. un ja taa ir bijusi "daarga" tad vel jo vairaak..

->un bish smiekligi liekas ka visu kaartojis direktoors.. tam tak domaati cilveki kas nodarbojas ar logistiku.

cik saprotu, ir velme nomelnot firmu un taas direktoru..

konkurence tagad ir siiva, bet taas lietas shaadi nerisinas..

E elzina 04.12.2008

Un neitrāla persona sāk izteikt savu viedokli par to cik viss no malas liekās savādāk. Un klientam jau nav taisnība, visi kā vienmēr melo.

I Inta 17.09.2009

Fast Forward - nezinu kā ar viņu pakalpojumiem, bet mēs joprojām nevaram no v iņiem saņemt atpakaļ kļūdaini pārskaitīto 85Ls. Visu laiku tiek paskaidrots, ka rītā atgriezīsim naudu.

A Aigars 12.11.2009

Vispār pievienojos viedoklim, ka raksts tendēts uz firmas nomelnošanu. Jo manam uzņēmumam nevienu reizi vien ir bijusi veiksmīga sadarbība ar konkrēto firmu. Visnotaļ pozitīvi.
Turklāt tekstā paustais, ka Direktors (A. Usāns) pats kārto darījumus mani pat sasmīdināja. Tiesa - par viņu dzirdējis esmu - respektīvi viņa vārds parādījās uz rēķiniem, bet fiziski pat dzīve viņu neesmu redzējis, jo visas lietas laipni kārtoja cits cilveks.

R raila 25.09.2012

Izskatas, ka nekas nav mainijies kopš 2009.gada.Mums ari ir rūgta pieredze ar šo kompaniju.Viņiem patiešām nav savs transports, viss notiek caur kādu citu jebkuru pārvadātāju, bet paši vini piegades neveic, jo nevar normali pat atbildet, kad tiks veikta piegade-no rita vai pecpusdien.Un par nekvalitātivu savu darbu mums vel izraksta kļudainu rēķinu.Kravas pavaddokumentus pazaudē utt.Bet visam punktu pielika, ka veselu nedelu nevareja paku piegādāt.tas jau bija pāri musu pacietībai, un tad vēl nebija kauns nākt pie mums un pārslēgt sadarbibas ligumu uz citu nosaukumu United Post.Tākā uzmanaties, jo tie ir tie paši.Nav nekāda nomelnošana, bet patiesība.

D dvesele 13.12.2012

Gribētos gan zināt, kas Jūs esat par uzņēmumu kurš tā ir apbižots? Jo ja nemaldos tad līgumā ir norādīts ka piegāde notiek līdz konkrētam laikam nevis no rīta vai vakarā.

A Accauntdrw 17.01.2013

Fastforward ir viens liels melu kantoris, biju pastradajis pats pie viniem par soferi, 1.12.2012 - 31.12 2012 Solija ka samaksas 500 lvl + par virstundam 3 lvl par katru parstradato stundu .!
Finals bija 357 lvl un staiga laimigs !
Fastforward ir reali starpnieks . Visas pakas, vai sutijumus vini ved vakara uz Venipack .
Vini no klientiem iekase vairak neka isteniba vajag ! Iesaku visiem izmantot Venipack Vini jusu packas aizvedis, daudz letak .
Fastforward ir bomzus kantoris reali viniem nekas nepieder 2 masinas, parejie busini tiek ireti un pec tam soferi uzmesti uz algam ! Luuk sada politika ir Fastforwarda, jeb jaunaja nosaukuma United post !!! Neuzkeraties uz viniem ...

N no coment 22.01.2013

Cienītais "Accauntdrw" - skatos Jūs esat ļoti apbižots uz Pasauli :) Ja Jums solīja 500 Ls algu - tad arī vajadzēja sniegt kvalitatīvus pakalpojumus, nevis tagad rakstīt tādu tekstu ar mēliem :)
Ar SIA Fast Forward jau ilgi strādāju - esmu apmierināts ar šo uzņēmumu. Cenas labas, komisijas nekādas nav un nebija, muļķības :D. Piegāde ir līdz 18:00 - ja nevar aizvēst, tad laicīgi pabridina :).
Par tādu kompāniju var tikai sapņot, jo viss iet ka vajag.
Malači :)
Ja par šo kompāniju tik daudz raksta - tātad par šo kompāniju atceras, tas ir forši :)