Fashion Line - solārijs

Es un mans draugs esam šokā par šī salona solāriju, tas ir pretrunā ar jebkādiem standartiem, tur cilvēks dabū nevis iedegumu, bet gan apdegumu. Iepriekš staigāju uz solārijiem (citiem gan Ogrē, gan Rīgā), izdomāju aiziet pamēģināt šajā salonā, rezultāta es un draugs esam pilnīgi sarkani apdeguši, tāda sajūta ka būtu pavadījuši solarijā visu dienu. NU jau trešo dienu izskatamies pēc tomātiem, kuriem sāp visas maliņas. Administratore nevārda ne bilda, ka tur ir tik spēcīgas lampas un ka var gūt APDEGUMUS!!!!

E

S saulesaule 08.11.2012

Fashion Line (Rīga, Brīvības 144) - pirms pērkat kuponus uz šī salona solāriju, precizējiet zvanot, vai uz konkrēto solāriju vispār varēsiet tikt. Tas, ka nopirksiet 660, nenozīmē, ka tajā arī sauļosieties (reāli tur ir otrs, kas nav tik labs kā 660).

P ppp 14.12.2012

На портале скидочных купонов купила 4 посещения солярия „Fashion Line”.
Записалась так, чтобы в обеденное время работы сходить, тем более этот солярий находится почти рядом, 2 остановки на автобусе.
Добралась к ним с 6-минутным опозданием, к сожалению, в такую погоду и с опаздывающими автобусами нельзя до минуты построить свои планы.
Воощем, когда зашла, мне сказали, что уже занято и ждать нужно минут 15, а у меня всего 30 минут обед. Было неприятно, т.к. пришлось отказываться.
Я считаю, что в сфере обслуживания должны подстраиваться под клиента, можно подождать хотя бы 10 минут, неужели не видно какие сейчас погодные условия? Считаю такое отношение полным неуважением к клиенту.
В такое место второй раз возвращаться точно не собираюсь. Деньги за купон мне отдали сразу на месте, когда я попыталась высказать недовольство по поводу их отношения к клиенту, хоть на этом спасибо.

„Fashion Line”- советую пересмотреть вам свое отношение к клиентам, т.к. у каждого, с кем вы так обращаетесь, есть друзья и родственники. Конкурентов у вас очень-очень много!!! Неуважительно отнесетесь к одному человеку, а потеряете 10 потенциальных клиентов сразу!!!

K kliente S. 08.02.2013

Man gan tur ļoti patīk - lampas JAUNAS (nevis kā citur pusvecas- guli pusstundu un pēc iznākšanas no turienes nevari saprast esi sauļojusies vai ne) - tas arī pateikts ! Katram pašam jāvērtē, cik jūtīga ir āda, cik pieradusi pie solārija (ejat solārijā otro reizi vai 202) u.t.t. Es arī mēdzu nokavēt un nemaz neapvainojos, ka tad man ir jāpagaida (ja godīgi - pati taču biju vainīga, vai ne :) ? ) Jāsaprot, ka neesat taču "pasaules naba", ap kuru zeme griežas - aiz Jums un pirms Jums arī cilvēki ir pierakstījušies un kāpēc tad viņiem Jūsu dēļ (kavētāja dēļ) būtu jācieš - tas gan nebūtu godīgi ! Arī prroblēmu tikt uz jebkuru no diviem solārijiem nav pilnīgi nekādu, JA vien savlaicīgi (nedēļu pirms) pierakstieties :)
S.

а Аня 03.03.2013

Es uz šo solāriju staigāju jau kādus 2-3 mēnešus...un TIK lieliski kā tur, tiešām nekur citur Rīgā nav. Esmu staigājusi uz visādiem blueboxiem un adrenalinitan, bet Fashion line, manuprāt, ir visideālākā apkalpošana. Katru reizi kad es tur atnāku (arī bez pieraksta) man nāk pretī un mēģina mani kaut kur iespiest pa vidiņu starp pierakstiem, lai varu pasauļoties! Vienmēr esmu tikusi uz visiem solārijiem kuriem esmu gribējusi ... Par to kavēšanu - 21.gadsimts...var taču piezvanīt un pateikt ka 10min kavēs...solārija administrācija taču nezin vai 10min kavēsiet vai 30min...un ja tajā brīdī ir kāds klients bez pieraksta viņiem ir izdevīgāk ielaist to klientu, nevis turēt solāriju tukšu.
Un par to apdegšanu ... mīlīši domājiet paši nedaudz ar galvu un ziniet savu robežu...es zinu kā ir, kad gribās "ātrāku efektu" un beigās staigā sarkans kā krabis. Ne jau solārija administrācija zin kāda jums ir āda un cik ir jūsu sauļošanās laika robeža. Ja jūs paši izdomājat aiziet uz 660 uz 20 min tad nebrīnieties ka staigāsiet sarkani.! Es personīgi pati arī Fashion linā kad pirmās reizes nācu jutos ļoti "pieredzējusi sauļotāja" un aizgāju uz 660 uz 15min (jo uz vājo eju uz 15) .. un PIRMO REIZI MŪŽĀ vispār apdegu...jo biju tik droša ka viss būs ok, jo "man tāda āda, ka NEKAD NEKAD NEKAD neapdegu...bet tur nu es PILNĪGI NEVAINOJU solāriju...jo pati izdomāju un pati sagribēju...kaut gan mani brīdināja, ka solārijs ir stiprs.!

Un JĀ tur ir laicīgi jāpierakstās, bet tas arī daļēji dēļ tiem kuponiem. Un ja jau būtu tik briesmīgs solārijs, tad jau tur nebūtu nedēļām garu rindu ;) Padomājiet arī par to.

F Frizura 15.08.2013

Jocīga tauta! Es pēc atvaļinājuma Spānijā paņēmu 10 minūtes un visa apsmērējos ar krēmiem un tik tad gāju sauļoties. Šodien viss kārtībā. Jūs visdrīzāk nekādu kosmētiku nelietojiet un paņēmāt kādas minūtes 15-20, tāpēc ir tāds rezultāts. Nevajadzēja taupīt. Labāk 2-3 aiziet pa 10 minūtes, lietojot krēmus, nekā vienu 20. Kā bērni, godīgais vārds. Un tagad solārija administrātore ir vainīga.
Par kāvēšanos, pati strādāju salonā par administratori, un kad klients kāvē, it īpaši vakarā, tad arī meistaram ir jākāvē un nācās vēlāk aiziet no darba. Jūs nekad nedomājiet par to ka viņām ir bērni, kaut-kādas darīšanas vakarā, vai vienkārši viņa nabaga meitene dzīvo cita Rīga galā?
Pietiek domāt, ka visa pasaule griežas apkārt Jums!

kaķīts 26.08.2013

Piekrītu visam pozitīvajam, ko par šo salonu (Brīvības 144) raksta. Apkalpošana līmenī, superjaukas, pretimnākošas meitenes, ar kurām patīkami pārmīt vārdu. Nekad ar neko negatīvu neesmu saskārusies un turpināšu tur atgriezties!
P.S. Sauļoties ir jāprot ar mēru un jālieto speciālie krēmiņi. Duh.