Fashion It Is You - Fashion It Is You

Neiesaku šo poļu kantori, nenodrošina garantiju.
atnāca ar brāķi , atlīmēta zole un nobrāzts gals. uz e-pastiem neatbild. Uzmet latviešu tautu. UZMANIETIES KRĀPNIEKI no POLIJAS. rīt rakstīšu Patērātājos sūdzību par šo portālu.

K Kristīne 06.11.2012

Smagi izskatās pēc viltus sūdzības :D

Kāpēc vispār jāraksta sūdzība par fashionitisyou.com, ja jau itkā CzasNaButy ir tas, kas tos sliktos apavus atsūtījis. Dīvaini, ka CzasNaButy nemaz tajā sūdzībā nav pieminēts.

Patērētajos rakstīt sūdzību par portālu, kurš raksta par CzasNaButy, bet par pašu CzasNaButy nē.

Atradu formus http://www.calis.lv/forums/tema/18195338-sieviesu-apavi-no-polijas-czasnabutypl/ vai http://cosmo.lv/forums/topic/126997-polijas-apavi-http-www-czasnabuty-pl/, kur meitenes regulāri no CzasNaButy veikala taisa koppasūtijums.

Izskatās, ka te jebkurš var uztaisīt fake profilu un rakstīt viltus sūdzības par ko vien gribas.

L ligaberzinas 19.11.2012

man tādi pati problēma - tik caur starstyle.lv sūtīju izskatās jau šis viss te pēc vienas lielas Latvijas mafijas. nofotogrāfēšu ieliksu kā izskatās mani apavi.

L ligaberzinas 19.11.2012

lienekrumina vai avri atsūtīti savu e-pasta adresi, vajadzētu sakopoties kopā ar Tevīm.

L ligaberzinas 19.11.2012

to starstyle pat 'seit reklam'e, tas ir v'arpr'ats, kur iet pasaule, krāpj naudu un negarantē garantiju.