www.sudzibas.lv fashion elleee Perluca Management

fashion - elleee Perluca Management

Nekādā gadijumā neiet uz šo ellee modeļu aģentūru, idiots direktors vien sola, nekā reāli piedāvāt nevār.

_

_ ___ 19.02.2009

jāaa, ir gan ta!!! Ka visi itāļi...par daudz sev atļauj, uzmācās.

E Elena 20.02.2009

Es sen to zinu, ka itali parakdaudz melo, nevajag viniem ticet.

A Annochkaaa 12.03.2009

1) izklausās, ka pati vēlies būt modele, bet esi pārāk neglīta, lai par to kļūtu un saņemtu jebkādus piedāvājumus

2) izklausās, ka tev ir liela pieredze, kurš gan zin kamā...(???)

3) pilnīgi noteikti jūs visas 3 stāstiet taisnību, hahaha

M malina 10.04.2009

Isteniba esmu bijusi pie vina 2 g . atpakal, vinsh piedavaja loti neizdevigu kontraktu, ka man uzreiz visa velme pazuda ar sho agenturu kaut kadas darishanas rikot . Pedejais punkts kas mani nogalinaja, ka ja mums vajadzes braukt uz Milanu tad vajadzes braukt ar mashinu lai butu letak . Secinajums, shitais onkulis Luca Trezzi uz visa taupa naudu, bet pec tam vel panems no tevis 3 - reizes vairak jo vinsh visu pieraksta utt. es vispar brinos, vai tur meitenes vispar kaut ko nopelna ??? Diez vai ...

U Uģis riktigais 11.04.2009

Tad jau tas onkulis gudrs nav.Braukt ar mašīnu un Milānu var tikai ekskursijas pēc, nevis lai būtu lētāk.Tagad jau aviobiļete sanak lētāk.

M marta 12.04.2009

manupraat tu par modeli vareetu stradat vienigi uz neapdzivotas salas, tapec tevi arii agentuuraa nepanjeema un nespeedama to pienjemt tagad izgudro visadus pekstinjus(tas domats, tai, kura saka, ka uz sho agentuuru nevajag iet)
un tai kura saka, ka vins piedavaja ljoti neizdeviigu kontraktu varu vienigi teikt, ka tu laikam nevienas citas agentuuras kontraktu neesi redzeejusi.esmu agentura jau vairakus gadus un esmu ljoti apmierinata.regulari stradaju un pelnu, bet tu tikai sedi un raksti stulbus komentarus, jo neko citu darit nemaaki

K katrina 03.06.2009

cik tu pelni strādājot latvijas agentūrā vidēju mēnesī?

K Ko 17.06.2009

Njā, es arī nesen jau tiku līdz līgumam bet tas šķita baigi traks.. nuu viss ko nospriedu - vinji ver pieprasiit naudu par ko un kad vien grib. Man gan anv liela pieredze modeļu darbā, un es nekur nevarēju atrast to, kādi līgumi ir citur.. hmm ..

O oo 01.11.2009

malina, kur tu atradi punktu par brauksanu ar masinu uz milanu?? tu kaut ko jauc. pati es esmu parakstijusi so ligumu un neka lidziga tur nebija! un ja jums nepatik sita agentura, diez vai jus ko labaku atradisiet. neaizmirstiet ka dzivojat latvija nevis parize, lai kaut ko pieprasitu! si agentura ir labaka latvija.
un nekadas uzmaksanas vispar nebija.
ak ja, un ja jus meitenes nevarat atrast sev darbu, un neko nepelnat ta ir nevis agenta vaina, bet gan jusu. ja neizskataties atbilstosi tad neviens agents jums nepalidzes. jusu vaina. trakojat pa kluso un nevainojiet citus!

L Līva 21.02.2011

jūs iesakat iet uz šo aģentūru tur viss ir ok nezumācās un neliek darāt nepiedienīgas leitas vai kā?

T ToLīva 21.02.2011

Uzmākties neuzmāksies, bet uzreiz ņems tevi priekšā visos caurumos!

L Līva 22.02.2011

kaa to saprast?

R Rinalda 10.09.2015

Neejiet uz to mēslu bedri! Luca uzmācas, melo, apkrāpj un morāli pazemo meitenes un izspiež pēdējo naudu! Bija pietiekami ilga pieredze ar to pretīgo bez morālo padibeni, fuuuj.

M MadaraAM 03.08.2017

Kāds man nessen pateica par šo mājas lapu, par kuru eksistenci es nezināju, jo es parasti neeju un nelasu atsauksmes par citiem jo katram cilvēkam ir sava pieredze un katra cilvēka uzskats var tevi samulsināt, piemērām, pēdejā mietene kura uzrakstija šo atsauksmi šeit šajā blogā - viņa melo, jo es viņu pazīstu , un mēs dzīvojām kopā arzemēs - viņa ir ļoti slinka kura negribēja neko darīt, viņa nemaksāja par neko, viņai nebija savas drēbes un tāpēc tās viņa aizņēmās no citiem cilvēkiem - piedavām viņa bija ļoti uzmācīga ar visiem. Pēc tā ceļojuma, manliekas, viņu izmeta ārā un tāpēc aģentūra prasīja naudu atpakaļ.

Raksti taisnību un atrodi darbu - maksā savus rēķinus!

A antiluka 24.04.2018

Es Saja agentura biju vairakus gadus, diemzel neko labu, pilnigi NEKO LABU nevaru pateikt. Visas sudzibas saja lapa ir pamatotas. Mani vecaki samaksaja 1000 ls kurus vins pieprasija un taja laika ari citas meitenes agentura bija ar tadiem pasiem nosacijumiem- tas nav normali, agenturas ta nestrada.
Ne es, ne citas Lukas modeles pelnito naudu nekad neredzeja. Pazistu meitenu, kurai uzmacas.
Kad pirmo reizi atnacu uz vina ofisu ar mammu, vins bija loti laipns, aspratigs..., bet pec tam, ka nauda samaksata un atbraucu uz Milanu...Luka vienmer pazemo un nirgajas par visam meitenem (blava un apcela ar to, kaa sedi, ka runa, ka esi no lv, ka tualete zobubirsti ne tur atstaji), saraudina meitenes.
Es aizgaju, jo zaudeju visas ceribas un ambicijas. Pec 3 gadiem atradu normalu agenturu un pelniju naudu. Tada sajuta, ka del ta, ka aizgaju uz Perluca, pazaudeju laiku, karjeras iespejas. Jo Tas bridi, kad modelinga ir iespejas izsisties ir loti iis(16 lidz 20 gadi), pec tam sakt ir gruti. Saja agentura es pilnigi izniekoju so vecuma posmu un,kad aizgaju prom, pat gribesanas nebija ar so sferu saistities.

A antiluka 24.04.2018

Luka zin par so sudzibu lapu jau sen un man ir aizdomas, ka, vai nu vins pats, vai nu kadam citam latviski liek rakstit komentaros un saka prieksa...
2) izklausās, ka tev ir liela pieredze, kurš gan zin kamā...(?)
3) pilnīgi noteikti jūs visas 3 stāstiet taisnību, hahaha
" tu par modeli vareetu stradat vienigi uz neapdzivotas salas"
"neaizmirstiet ka dzivojat latvija nevis parize, lai kaut ko pieprasitu" (latviesi vinam ir zemaka skira)
baigi jau pec vina humora izklausas.

Annochkaaa, Marta, oo un MadaraAM ir viens un tas pats cilveks lol

L LaiksTaisnibai 25.04.2018

Piekritu visam Tevis teiktajam! Komentari izklausas pec tiesa tulkojuma no pasa Luca Trezzi

L LaiksTaisnibai 25.04.2018

Es ari aicinu meitenes nesaistities ar so cilveku un vinam piederoso agenturu. Vecaki, sargajiet savas atvases- Luca prot radit loti labu pirmo iespaidu, parliecinat, atri spej iegut jusu uzticibu, spelet loti harizmatiska cilveka lomu. Pec savas pieredzes varu teikt, ka sis cilveks ir spejigs manipulet ar jaunam meitenem ta, ka vinas par to velak nebus spejigas pat kadam izstastit- aiz kauna un pazemojuma. Un seit atbildes komentars par to, ka ta raksta tikai meitenes, kas ir atraiditas, jo nav atbildusas modelu standartiem, nederes! Mana gadijuma, tiku pienemta, bet pec pirmajam dienam arzemes sapratu, ka esmu pielavusi milzigu kludu un kolidz tas bija iespejams, aizgaju no agenturas, atpakal neskatidamas. Pirms gadiem biju parliecinata, ka shadi darbojoties neviens nevar tik cauri sveika, tacu izskatas, ka agentura turpina savu darbibu, tapec ari izlemu, ka ir pienacis laiks dalities ar savu pieredzi. Saprotu ari, kapec meitenes, iespejams, nav versusas ar sudzibam attiecigajas institucijas – parakstita liguma del, saistiibam un draudiem. Nemiet vera, ka si ir vieniga majaslapa, kura ir atrodami kadi komentari par agenturu un vinu pasu. Luca slepj savu identitati un interneta nav pieejama absoluti nekada personiska informacija par so cilveku. Katrs var izdarit savus secinajumus.