Fans.lv - Slikts serviss

Labdien.
Nesen iebraucu fans.lv veikalā, Deglava ielā, pieregulēt velosipēda ātruma pārslēdzēju. Uz ko man īsi atcirta, ka nav īsti laika, nav meistara uz vietas, kaut arī bija dzirdama rosība remonta telpās. Velo iegādāts fanā un ir spēkā garantijas serviss. Ar gariem zobiem paņēma, pēc min 20. Atdeva, viss kārtībā, droši varot braukt. Pārbaudīju un sapratu ka nekas nav darīts, bet neko neteicu, jo sapratu ka nav jēgas. Iebraucu nākamā servisā, kur vēlo visu saregulēja.
Ļoti nepatīkami un augstprātīgi pārdevēji, viens izskatījās pēc galvenā, bet nekādu interesi par situāciju neizrādīja.
Fui, visiem teikšu, lai uz to fanu nebrauc.

M Macc 31.03.2017

Gunti, Tev jau 2 sūdzības, bet atkal atgriezies tur. Kautkas nav kārtībā...

F Fana fanotājs 31.03.2017

Uzrakstīšu vēl 2.gb, jo biju 4.x no kurām 2.x laipni atšuva.Kā vēlāk izrādijas, ar velo bija pat bīstami braukt, jo varēja izkrist bremžu kluči.Bet nu to es uzzināju un redzēju citā servisā.