www.sudzibas.lv Factcool Slikts serviss

Factcool - Slikts serviss

Esmu pasūtīJusi zābakus no šī veikala divas reizes - pirmajā reizē veicu pasūtījumu balstoties uz informāciju, kas norādīta mājas lapā zem apaviem - piegāde 3-7 dienu laikā. Ok. Pasūtīju, bet izrādās tas attiecas no brīža, kad prece saņemta no nezin kurienes Latvijā. Gaidīju. Pēc kādas nedēļas saņēmu info, ka pasūtījums kavējas. Principā - mēnesis! Zābakus saņēmu un godīgi sakot, tie bija ļoti labi un tādā ziņā sūdzību nebija!

Par spīti neveiksmīgajam sūtījumam pirmajā reizē, nolēmu pasūtīt otrreiz. Pasūtījumu veicu 29. Decembrī. Saņemu epstu, ka sūtījums aizkavēsies 7. Janvārī. Ņemot vērā pirmo sūtīšanas reizi, tas nebija jaunums. Bet, šodien, 12. Janvārī saņēmu ziņu no admin, ka saņemtā prece no piegādātājiem ir bijusi bojāta un mans pasūtījums ir atcelts. Ja gribu, varu pasūtīt to preci pati vēlreiz! Šī bija otrā un pēdējā reize, kad izmatoju šo veikalu!

12.01.2021

I Inga 15.01.2021
Pateicība

Pasūtīju mēteli, pienāca 7 dienu laikā. Diemžēl mētelis izrādījās nedaudz par lielu, bet neuzskatu, ka tā ir veikala vaina, jo nevar paredzēt katram modelim standarta izmērus. Šobrīd notiek preces atgriešana. Par naudas atgriešanu vēl nav viedokļa. Bet sākotnēji saku lielu paldies veikalam par ātro piegādi. Mēteļa kvalitāte, manā uzskatā, bija ļoti laba, ja nebūtu izmēra problēmas, noteikti paturētu.
Izturību un veiksmi arī turpmāk! Paldies!

S Sudzibas.lv Admin 15.01.2021