Factcool - Krāpšana

Krāpšana. Neatgriež naudu par atgriezto preci. un neatbild ne uz e-maiu ne telefoniski. Neiegadajaties preci šajā veikalā. Nopirku apģērbu kurš diemžēl izrādijās par mazu. nosūtīju atpakaļ un cerēju saņemt atpakal samaksāto naudu. Taču pagājis jau norādītais laiks bet sazināties nav iespējams jo telefonu neceļ neviens un uz e-mailu neatbild.

R

G Gribu_gulēt 17.08.2017

Šis vien pierāda to, ka nevar nekad uzticēties instagramma reklāmām. Bet vismaz šajā gadījumā pircējs dabūja preci, nekā lielākajā gadījumi, kas notiek pēc iepirkšanās no kārdinošajām reklāmam instā. Stāsta morāle: Neiepērcies saitēs kuras nepazīsti un kuras atrodās instagrammā, plus ja visām precēm ir atlaides, kuras pārsniedz 60% tad ar nevajag ķerties klāt pie iepirkuma groza.

G Gribu_gulēt 17.08.2017

Sliktaa gramatika jo gribu_gulēt ;D

P piekuns18 18.10.2017

Varbūt nākamreiz labāk ir pirkt uzreiz pa taisno no sportsdirect.com, kur ir tā pati prece tikai pa 40% lētāka? :D

N noubody 23.01.2018

Šamie mani uzmeta,līdzīgi kā factcool,nesūtiet no tā sportsdirect .com neko

J Jānis U 29.10.2017

Man problēmu pagaidām nav bijis, pasūtīju atsūtīja vis kārtībā!

L Lāsma Riekstiņa 15.11.2017

Cik ilgā laikā preci piegādāja?

Z zemeneavene2016 20.12.2017

factcool tiesam lielaka krapsanas neko nevajag tur pirkt atgriezu preci kura nedereja vairs necel telefonu un naudu ari neatskaita versisos policija bet citus bridinu jau laikus

A Andis Duļķis 18.02.2019

Rakstiet tik sūdzību policijai! Krāpniekiem ir jāsēž cietumā! Jo vairāk iesniegumu būs, jo policijā būs nopietnāka attieksme! Un nebūs iespēju atrakstīt ies, ka tas ir civiltiesisks darījums un jārisina tiesā! Obligāti jānorāda, ja ir aizdomas, ka prece nav norādītās firmas ražojums! Par firmas zīmola izmantošanu viltotām precēm, atbildība ir paredzēta nopietna! Lai veicas!

G Guntamia 10.02.2021

08.02.2021.izdarīju 2 atsevišķus preču pasūtījumus no Factcool ar pēcmaksu - samaksa pie saņemšanas ar norēķinu karti. Nākamajā dienā e-pastā atnāca 2 ziņojumi (katram pasūtījumam), kurā piedāvāts mainīt samaksas veidu un samaksāt tūlīt, jo maksājot pie saņemšanas tikšot ieturēta komisija. Es neko neatbildēju un samaksas veidu izvēlējos nemainīt. Šodien atnāca atkal ziņojums, ka pasūtījums ir atcelts, jo prece nav pieejama. Ziņojumā nav norādīts pasūtījuma numurs un par kuru preci iet runa. Tagad gaidīšu, ka visticamāk arī par otru pasūtījumu, kurā pasūtītas 3 preces atnāks paziņojums par pasūtījuma atcelšanu. Izskatās pēc naudas izkrāpšanas. Nu es, ja netikšu pie kārotām precēm, vismaz nebūšu zaudējusi naudu. Pārdevējs tiešām ļoti aizdomīgs