Factcool - Krāpšana

Vēlos pastāstīt par savu pieredzi ar šo brīnišķīgo uzņēmumu! Pasūtīju šajā interneta veikalā drēbes, kuras viņi nevarēja man piegādāt vairāku mēnešu garumā. Kad painteresējos, kur palicis mans sūtījums, atnāca atbilde, ka sen jau nosūtīts, bet laikam esot pa ceļam kaut kur pazudis. Lai es vēl pagaidot. Tā pagāja vēl viens mēnesis, sūtijums protams nav joprojām. Sādā gadijumā palūdzu naudas atmaksu, jo par pirkumu biju jau norēķinājusies. Viņi apsolija veikt naudas atmaksu nedēļas laikā. Kopš tā brīža ir pagājis mēnesis un naudas joprojām NAV. Rezultātā, ne prece, ne nauda, tikai nemitīgi solijumi- tūlit būs, tūlit būs. Mana paziņa tieši tāpat ''ieprikās'' šajā veikalā, arī viņa nesaņēma apsolito preci. Vēl pašās beigās no šī uzņēmuma atnāca e pasts, ar tekstu,ka viņi esot darijuši VISU,lai klientus iepriecinātu un padarītu dienu jaukāku ! Ziniet, tā vietā lai ņirgātos par pircējiem, varējāt izpildīt savas saistības! Tad daudziem būtu bijis patīkamāk. Nevienam neiesaku šajā veikalā iepirkties! Zaudēta nauda, nervi un laiks!

13.06.2022

K