www.sudzibas.lv Factcool Krāpnieki! Neiesaku nevienam!

Factcool - Krāpnieki! Neiesaku nevienam!

Preces neatbilst norādītajm izmēram un aprakstam! To kvalitāte ir šausmīga! LEE COOPER ZIemas virsjakas vietā atsūtīta 5-6 izmērus mazāka, zemas kvalitātes plāna lupata, ar kuru pat vēsākā Jāņu naktī būtu auksti! Tas pats attiecas uz svīteri. Pat rāvējslēdzējs nav piešūts kārtīgi, tas nav Eiropas XXXL izmērs. Arī PIEER CARDIN šortu izmērs neatbilst norādītajām! PAT ĶĪNĀ RAŽOTĀM PRECĒM IR LABĀKA KVALITĀTE! Vsticamāk ir izgatavotas kaut kādā nelegālā pagrabā! Vispār jau nu tās preces vajadzētu nosūtīt norādīto firmu oficiālajiem pārstāvjiem! Esmu pārliecināts, ka kaut kādi darboņi - krāpnieki vienkārši izmanto šo solīdo firmu zīmolus! Es viņiem tai pašā dienā, kad saņēmu šo murgu, aizsūtīju e-pasta vēstuli! Pat neatbildēja!

Papildināts Andis Duļķis 18.02.2019

Lai tik neatmaksā naudu par sūtīšanu! Obligāti vērsīšos ne tikai pie šo firmu oficiālajiem pārstāvjiem, bet arī Latvijas un Slovākijas Ekonomikas policijā! Apšmauca kā pēdējo lohu!

Ventilators 18.02.2019

Izlasiet noteikumus un atgrieziet preci. Nezinu, kā varat noticēt tik zemām cenām. Man šķiet pat vietējie tirgus laukumi netirgo tik lēti. Lee Cooper pat sportdirectā ir zemas kvalitātes.
Ja pārzināt brendus, nesaprotu, kā var uzķerties uz šīm cenām.

A Andis Duļķis 18.02.2019

Ja, piemēram, firma likvidējas, tad šādas cenas ir adekvātas, lai tik ātrāk visu iztirgot!

A Agnese Dzene 29.09.2022

SportDirect tas nav nekāds Lee Cooper. Tās preces, kas tiešām oriģināls, arī Sports Direct maksā dārgi.
Bet par Factcool bēdīgi, tieši gribēju kaut ko pasūtīt. Bet arī apskatījos izmēru tabulu, kura varbūt ir ķīniešu, bet noteikti ne UK( kā tur ir norādīts)

M miroslava 18.02.2019

Un ko tieši Jūs sagaidījāt no lapas, kur itkā 80-200 euro vērtas jakas tirgo 30-40 eur (u.tml.)? Jābrīnās, ka vispār atnāca.

A Andis Duļķis 18.02.2019

Varu atbildēt tikai to pašu ko vēl vienam komentējam. Likvidējot ies firmai, šādas cenas ir pilnībā pieļaujamas, tās var būt zemākās par iepirkuma cenām!

really? 18.02.2019

svīteris ---- :D

A Andis Duļķis 18.02.2019

Nu, labi - džemperis, ja Jums tā labāk patīk! Rakstīju kā bija norādīts preces nosaukumā - sweater!

A Andis Duļķis 18.02.2019

Nesaprotu tos cilvēkus, kuri nepiedalās problēmas apsprie#anā, bet meklē nebūtiskas kļūdas tekstā (komati, garumzīmes utt.). Tai pašā laikā slēpjās zem kaut kādiem segvārdiem! Nožēlojami! Mani pazīst ievērojama daļa Latvijas iedzīvotāju. Daudzi varbūt apspriedīs, kā gan varēju atļaut sevi apšmaukt. Tomēr rakstu savu īsto vārdu!

J Janis347 19.02.2019

Viņš vērsīsies pie oficiālajiem pārstāvjiem? Bet pirkt savas lupatas nevajadzēja pie oficiālajiem pārstāvjiem?

S SantaDreimane 20.02.2019

Oficiālie părstāvji pat neatpazīs tās lupatas kā it kā savas:D

A Andis Duļķis 21.02.2019

Bet, cienītā, tāds jau arī ir mērķis! Neviena sevi cienoša firma nepieļaus, ka tiek izplatīti zemas kvalitātes pakaļdarinājumi, tādējādi, graujot firmas prestižu! Šādos gadījumos viņi paši veic milzīgu darbu, lai atklātu nelegālo ražotni un iesaistītās personas tiktu atklājas un sodītas! Tas ir daudz efektīvāk, nekā vērsties policijā! Policija parasti tikai atrakstās. Ne jau velti tiek izveidotas šīs shēmas - internet veikals reģistrēts Apvienotā Karalistē, noliktava - Slovākijā, bet Latvijā ir tikai tel. Numurs (iespējams, kādā dzīvoklī), adreses taču nav. Ir norādīts tikai DPD termināls, uz kuru it kā var sūtīt preces atpakaļ!

E edgarsrutkis 14.08.2022

Lee Cooper, tāpat kā PjērKārdēns un līdzīgie, manuprāt, veic to stratēģiju, kur izīrē savu brenda vārdu priekš zemākas kvalitātes apģērbu ražošanas. Līdz ar to, ķīniešu kompānija ar bērnu darbu saražo tkreklus no sliktas kvalitātes audumiem un ar diegiem, kuri realitātē būtu domāti tikai priekš ''uzmetuma'' un tirgo kā brenda apģērbu eiropiešiem. Amerikā var nopirkt brenda kvalitatīvo līniju un pie mums tikai kaut kādu random preci. Viņi nesaņem tiešo peļņu, taču saņem kaut kādu 'patentmaksu' par brenda vārda lietošanu. Tāds minējums.

A astrao 28.04.2021

Piekrītu ļoti sliktai kvalitātei. Katastrofāla! Atnāca botas. Kā ņēmu ārā ieliktos purnu daļā papīrus, izvikās pēdiņas ārā, kuras bija pielīmetas ar vienu līmes punktu uz kautkāda paaugstinājuma klucīša papēža daļā, kurš nekādā mērā neatbilst vajadzīgajam austumam, k;ādu vajag šim apavam. Tas ir stingri pa augstu. Līdz ar to papēdis nav vietā, un apavs cilājās kā iešļūcene. Plus tam visam papēža daļa nav pēc formas, bet ir taisna, kas nepiegulst kājai. Kaut ko tik nekvalitatīvu patiešām nebiju redzējusi.

S Sinty5 13.10.2022

106 eur vērta jaka sabojāta tika atsūtīta sakauseeta😠