Factcool - Iesaku!

Pasūtīju telti uz atlaidēm. Latvijas veikalos šāda telts maksa 260 eiro, nopirku ar piegādi pa 78 eiro, esmu ļoti apmierināta! Neko slu nevaru teikt, jā piegāde kops pasūtījuma brīža / gandrīz divas nedēļas, bet prece atnāca bez bojājumiem, un caur e-pastu pāris stundu laika sniedza atbildi par pasūtījuma statusu un vēlāk jau to vārēja ērti to izsakot omnivas majas lapā!
Ja prece nav steidzama un vajadzīga ātri, tad tikai varu ieteikt šo majas lapu - iespējams izdevīgi iegadāties ne tikai apģērbu bet dažādas preces!

07.07.2023

S sannas 07.07.2023

🤣🤣🤣šis ir sūdzību, ne ieteikumu portāls. Ja cilvēks grib kakāt, tad iet uz tualeti, bet, ja grib ēst- uz virtuvi. Te izskatās, ka Tu ēd turpat kur dirs un dirs, turpat kur ēd.
Nevajag pašai sevi reklamēt!