www.sudzibas.lv Facebook.lv Cenzūra, bloķēšana

Facebook.lv - Cenzūra, bloķēšana

Latvian facebook censors are against human rights to freedom of expression and censored for their stupidity.
to abandon administrators suffering from color blindness or acting on the methods of Gebels propaganda restricts human rights
cilvēktiesību vārda brīvības neievērošana ar cenzūru un bloķēšanu sociālos tīklos facebook par nepatiku sižetā ar baltkrievu protestiem ko neadekvāts apreibinājies atbalsta ar Viktorijā žestu, par ko līdzjūtīgajiem ar facebook atbalstu aizliegts komunicēt komentētājam.

N Nikns Lietotājs 28.09.2020

Ne tikai Latvijas un ne tikai štata cenzori. Jau sen pastāv hibrīdcenzūra, kad cenzēt var jebkurš. Vienkārši tāpēc, ka viņam nepatīk jūsu komentārs, vienkārši nepatīk un viss. Pie tam varturi uzskata, ka interneta cenzūra neko no demokrātijas nepārkāpj. Tā vien gribas veco labo cara cenzūru, kad cenzors bija tikai viens, uz kabineta durvīm un vizītkartes viņam bija rakstīts "cenzors", cenzēt varēja tikai viņš un viņu tikai interesēja, lai kāds neaģitē pret monarhu.