www.sudzibas.lv Facebook grupa Latvijas krāpnieki, apvārdotāji, nekaunīgi,meļi. Sniedz nepatiesu informāciju par daudziem cilvēkiem

Facebook grupa Latvijas krāpnieki, apvārdotāji, nekaunīgi,meļi. - Sniedz nepatiesu informāciju par daudziem cilvēkiem

Sniedz nepatiesu informāciju par daudziem uzņēmumiem un uzņēmumu darbiniekiem kā arī par daudzām pašnodarbinātajām personām.
Kā arī tiek izmantotas bērna bildes bez viņa atļaujas kā arī nopludina maza bērna datus kurš nav nemaz pilngadīga maza meitene.
Kā arī viņa nemaz nekad nav darījusi šādas lietas savā mūža un arī nekad ko šādu nedarītu
par visu šo ir nodoti materiāli prokuratūrā un būs uzsākta krimināllieta par nepatiesu viltus ziņu
sniegšanu un arī citu uzņēmumu nomelnošanu.

B briviba 28.12.2023

ELĪNA DREIMANE SNIEDZ NEPATIESU INFORMĀCIJU PAR MANI. DZĪVOKLIS TIKA IZĪRĒT UZ CITU VĀRDU UN ELĪNAI DREIMANEI NEMAZ NEBIJA TIESĪGA DZĪVOKLĪ ATRASTIES. NESKATOTIES UZ TO VIŅA IZĪRĒJA DZĪVOKLI VĒL SAVAI DRAUDZENEI . DZĪVOKLĪ RĪKOJA TUSIŅUS, KAIMIŅI SŪDZĒJĀS, KAD UZTEICU VIŅĀM DZĪVOKLI NESAMAKSĀJA PAR KOMUNĀLAJIEM MAKSĀJUMIEM UN GRIBĒJA LAI ES VĒL ATDODU DROŠĪBAS NAUDU. BIJA TIK NEKAUNĪGA KA APZAGA MANI UN TAGAD ATRIEBJAS UN CEĻ MAN NESLAVU. VIŅA IR LIEPĀJAS UNIVERSITĀTES STUDENTE KURA DZĪVO RĪGĀ VECMILGRĀVJA IELĀ 9/2-45. TĀPĒC LŪDZU ESIET UZMANĪGI KURI IZĪRĒ VIŅAI DZĪVOKLI, SKATATIES LAI SAMAKSĀ PAR KOMUNĀLAJIEM MAKSĀJUMIEM UN NEAPZOG JŪS.