www.sudzibas.lv F9.lv Krāpšana

F9.lv - Krāpšana

Pasūtīju preci 600EUR vertībā no šī internetveikala, tika sākotnēji apsolīts ka preci varēšu saņemt no 5 līdz 8 darba dienās, ir jau pagājuši vairāk ka 2 mēneši un preci vēl joprojām nēsmu saņēmis, uz telefona zvaniem un epastiem viņi neatbild, naudu atpakaļ negrasās atdot, es pat iedomāties nevarēju ka mūsdienas tepatās LV ir tādi cilvēki :( Šis internetveikals nodarbojas ar krāpšanu, lai kas ir tā vadītājs viņš ir īsts afērists un cilvēks bez sirdsapziņas, neuķeraties, nekādā gadījumā nepasūtat no viņiem neko.

K

N networkjerk 24.04.2017

SIA "Prudenta" saimnieks ir Edmunds Pentjuss

B b234 25.04.2017

pirmo reizi dzirdu par tādu mājas lapu. Šis tirdzniecības e-komercijas bizness savā būtībā ir ārkārtīgi nerentalbs - bez PVN krāpšanas tur vispār nekāda nauda vairs nav, un jebkura jaunā lapa nomirs āgrāk nekā vēlāk.