Extra Credit SIA - Krāpšana

Pievienošos sudzību sarakstam un izteikšu savu viedokli.
1) Ļoti interesanti to, ka no julija vajag ieniegt izziņu no darba dēvēja, adresejot to sia extra credit uzņēmumam. Kāda starpība kam adresēta izziņa, ja tā satur vajadzīgo un pieprasīto informāciju.
2) Informācija par zemāko pagarināšanas maksu ir tikai ja ienākt klienta profilā, nekur citru šo informāciju bino uzņēmums ne publicē un ja sūta rēķinu uz e-pastu tad uzrādot tikai lielāko pagarināšanas maksu vai kredīta atmaksu pilnībā. Pielikumā skrinšots ar bino izrakstīto rēķinu.
3) Ļoti interesanti procenti par kavētam dienām. 5.06 eur dienā, kaut kāds fenomens, pielikumā arī var redzēt sniegto atbildi no konsultanta. Kā arī vēlreiz pārliecināties par to, ka e-pasta raksta tikai par lielāko pagarināšanas spēju.
4) Ja cilvēks maksā lielāko pagarināšanas maksu, gribu pateikt ka tā ir 4 reizes lielāka neka standarta pagarināšanas maksa, tad šī summa pat nesedz nevienu centu no pamat kredītā, cilvēkam vajag pagarināt termiņu piem. Par 120 eur un vēl maksāt kādu summu kredīta dzēšanai klāt, no kā iznāk ka šī uzņēmuma "palīdzību" ir ļoti grūti atmaksāt. Sniegšu iesniegumu finanšu un kapitālā tirgus komisijai, lai izvērtētu likumīgu vai nelikumīgu kredītdēvēju darbību.

G gadalaiks 05.10.2020

protams, ka pagarināšana nedzēš pamat parādu. Pagarināšanas maksa ir pakalpojums, kas jums ļauj maksāt TO PAŠU summu pēc mēneša.

Ņemot vērā, ka šis ir ātrais kredīts, tad nav jābrīnās , ka % ir ļoti lieli.

Pagarināšanas maksāšana pēc būtības ir naudas mešana miskastē - noteikti varat atrast veidu, kā aizņemties no radiem/draugiem/darba devēja/cita aizdevēja AR ATMAKSAS GRAFIKU , lai nebūtu mūžīgi jāpagarina, un atmaksāt parādu pēc iespējas atrāk.

A A.M.25 06.10.2020

Es rakstīju ne tikai par pagarināšanu. Es visu saprotu, es izteicu savu viedokli par punktiem kuri manuprāt ir negodīgie, it īpaši par to ka slēpj par iespēju maksāt mazāko pagarināšanas maksu iesniedzot dokumentus, nevis uzreiz 4 reizes lielāko ko prasa bino.lv. Paldies

Ivo 05.10.2020

Jau kādu laiku nodarbojos ar antiparādu piedziņu. Un šis, tā saucamais pagarinājums, ir krāpniecība, savādāk to nosaukt nevar.
Kāpēc es tā uzskatu, pirmkārt ātrajiem kredītiem vislabākie klienti ir kā reiz tie kuri nedaudz kavē un ne pārāk labi pārzin likumdošanu, no viņiem var slaukt ne par ko neuztraucoties.
Pamēģini 2 reizes paņemt un laicīgi atdot no kādas kompānijas (it īpaši akcijas ietvaros, kad jaatdos minimāli pa virsu) , 3 reizē tev var arī neiedot, kā neizdevīgam klientam:)
aizdevuma termiņa pagarinājums ir naudas izmešana miskastē un nekā savādāk. Skatos šie bino.lv vispār mega hitrožopno izdomājuši, ka nav nekāda grafika – visa summa, vai aizdevuma termiņa pagarinājums:) )
ja ir bail no sliktas kredītvēstures, un nav jau liela summa izmaksāta, tad labākais risinājums ir pārkreditācija ar zemiem procentiem un stabiliem ikmēneša maksājumiem, kas dzēš pamatparādu.
Ja izmaksātā summa šajā organizācija ir liela, uzskatu, ka labākais risinājums ir tiesa, bet zinot, ka bino.lv uz tiesu nav ar ko iet, tātad būs cesija, un šeit jau var cesionāriem spieķos labi nūjas paspraust, pieprasot pierādijumus cesijas līguma oriģināla vai notariāli apstiprinātas kopijas veidā atbilstoši cl 1806 pantam, kā pierādijumus pieņemot tikai tādu līgumu, kurā parādās jūsu vārds, uzvārds, līguma numurs, kas ir kalpojis cesijai, cesionāra un cedanta pušu paraksti (der tikai tādi, kas attiecīgajās juridiskajās firmās strādā uz statūtu vai pilnvaras pamata) , papildus variet norādīt, ka cesijas summu viņi kā iespējamo komercnoslēpumu var maskēt.
Šāda līguma parādu piedzinējiem, ja sākotnējais kreditors ir ātrio kredītu kompānija saprotamu iemeslu dēļ nebūs, šī iemesla dēļ, kamēr no cesionāra puses nav pierādijumu jūs variet ierobežot visus viņu gribuļus, kā to nosaka pāal 6.1 un 7.3. Punkti.
Papildus variet palasīt

A A.M.25 07.10.2020

Tā arī ir, paldies par informāciju

G gadalaiks 06.10.2020

Ko nozīmē godīgi? - pēc līguma, jums jāmaksā tā lielā summa un pēc līguma, pagarinot aizdevumu, pamatsumma nedzēšās.

Un, protams, ka viņi slēpj to informāciju - viiem tak nav izdevīgi saņemt mazāk par pagarināšanu.
Ja jums zvanītu viņu konsultants, un jūs teiktu, ka nevarat tik daudz maksāt par pagarināšanu, tad jums arī izpausto šo informāciju, lai paņemtu no jums kaut mazāk, bet vismaz kko.

Un punkts par to, ka darba devējam jānorāda izziņā SIA Extra credit arī ielikts ar cerību, ka daudziem būs kauns prasīt tādu lapiņu darba devējam un šādi kautrīgie cilvēki izvēlēsies maksāt pilnu cenu.

Ātrais kredīts nav drauzdzīgais aizdevējs - draudzīgais aizdevējs ir ģimene vai draugi. Ar to ir jārēķinās.

Un tiešām, neslinkojiet, atrodiet iespēju, kur varat aizņemties pilno parāda summu uz ikmēneša maksājumiem, kuri sedz pamasummu. Atradīsiet kādu, kurš ir ar mieru aizdot to 1000 Eur uz gadu ar ikmēneša maksājumu 120 Eur. Pēc gada tiksiet vaļā un nebūs jāmokās vairs.

TIKAI NEKĀDĀ gadījumā neņemiet citu ātro (30 dienu) kredītu , lai atdotu šo. Tā jūs nonāksiet mūžīgā parādu jūgā.

A A.M.25 07.10.2020

Es neprasu Jūsu padomus, kā arī neprasu aizstāvēt šo uzņēmumu, man ir savs viedoklis ko es izteicu, lai citi cilvēki padomātu pirms vērsties pir Bino. Kā man ko maksāt un no kā aizņemties lai atdot to naudu , es arī tikšu gala pati. Mans komentārs ir tikai un vienīgi informatīvs, citiem cilvēkiem.

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi. Es esmu burvīga vecene . Aicinu vīrieti ciemos. 1 stunda 100 €, 30 minūtes 60 €, 15 minūtes 40 €. Mēs lieliski pavadīsim laiku kopā. Rakstiet vai zvaniet Watsapp 27125318

Steroidman 06.10.2020

Var uz parāda,kad saņemšu algu atdošu.Ja neatdošu,Varēsiet cedēt manu parādu Analusam,100% piedzīs visus nolīgtos procentus un līgumsodus.Paldies, gaidīšu atbildi.