www.sudzibas.lv Expressauto.lv Briesmīgs serviss, naudas izspiešana no klientiem par nepadarītu darbu

Expressauto.lv - Briesmīgs serviss, naudas izspiešana no klientiem par nepadarītu darbu

Nekad neesmu rakstījis nevienu sūdzību, bet nu šis serviss atstāja mani "uz pauzes"! Aizvedu mašīnu pirmo reizi uz turieni un nebija nekādu sūdzibu, visu salaboja. Norunājām, ka pēc neilga laika aizvedīšu vēlreiz, lai salabotu stāvbremzi un pie reizes sarunāju, ka aizvedīs manu lukturi uz citu servisu, lai to sataisītu. Pēc pāris dienām saņemu ziņu, ka varu braukt pakaļ, bet led Gaisma lukturī nedegot un Saka, lai sazvanos ar servisu, kas to taisīja. Sazvanos ar lukturi.lv, čaļi visu uzklausa ļoti pretimnākoši un Saka, ka pirms atdošanas mehāniķim parādījuši, ka viss strādā, tādēļ nesaprot kā pēkšņi led var nestrādāt, ja pirms dienas viss esot bijis kārtībā. Tad nu zvanu atpakaļ express auto parts un saku, ka lukturi.lv esot visu atdevuši ejošā kārtībā. Un tad atklājās, ka express auto parts mehs esot regulējis Gaismas, lai pareizs augstums būtu un tikai tad esot pazudis leds, bet nekādu atbildību neuzņemās. Ar to viss nebeidzas. Aizbraucu pēc mašīnas, lai aizvestu to uz lukturi.lv, jo šie nāca pretī un teca, ka, protams, paskatīsies kas un kā, un te atklājas "lieliskā" darbošanās no express auto parts, kas pat lukturi līdz galam nav ielikuši, un Saka ka cits serviss neesot izdarījis savu darbu, jo ielikt uz iņemt lukturi bija sarunāts, ka to darīs express auto parts mehāniķis. Bonusā vēl tas, ka aizdomīgi visu laiku liek man pirkt jaunu lukturi, lai tikai nopelnītu. Nu, tādu idiotu kantori, kas neuzņemās atbildību par savu darbu vēl nebiju saticis. Nožēlojams autoserviss, nemaz nešaubos, ka daudzus cilvēkus ir apkrāpuši paši līdz galam nesataisot kaut ko un tikai cilvēkiem liekot maksāt par darbu, ko reāli nemaz nemāk darīt.