K Karina 20.01.2006

V proshlom godu ja pokupala u nih aviobileti, i t.k. ih rabocheje vremja sovpadajet s moim, a ofiss u nih daleko nahoditsa, tak ja dogovorilasj, chto mi vstretimsja v centre (v udobnij dlja menja chas i mesto) i mne peredadut bileti. Tak i bilo. Ochenj ostalasj dovoljna ih uslugami!

A Alekss 12.06.2006

Nevaru piekrist apgalvojumam par "Explain" nekompetenci vai nelaipnibu! Tur strada apburoshas meitenes! Vienmer palidzet gatavas. Es esmu pilnigi apmierinats ar sniegtajiem pakalpojumiem.

M Māris 14.11.2006

Esmu pircis ļoti daudz ceļojumus "Explain ", apkalpošana ir augstā līmenī, sniedz daudz informācijas par ceļojumu un nekad neesmu vīlies, tur tiešām ir jaukas darbinieces ! Es Jums iesaku.

: :) 17.12.2006

Domāju, ka situācija ar dāvanu karti nav Ok. Bet esmu apmierināts ar pakalpojumiem kurus man sniedza šī firma.