www.sudzibas.lv Expert būve Nenorēķinās par izpildītajiem darbiem.

Expert būve - Nenorēķinās par izpildītajiem darbiem.

Sveiki,
Vēlējos padalīties informācijā par šo uzņēmumu.
Katrā ziņā visi ir labi līdz pienāk laiks atmaksāt rēķinus par padarīto darbu apjomiem. Sākas solīšana, melošana, ka nauda pārskaitīta, gaida naudu pats no pasūtītāja utt. sen zināmā sistēma. (kaut gan naudu pasūtītājs cik izrādās bij izmaksājis šai kompānijai)
Firmas galva ir Uldis, kurš pagaidām ir tikai teorētiski tāds, bet nekur oficiāli neuzrādās.
Pirms sadarbojaties ar šo varu pat droši skaļi teikt nenopietno firmu, trīs reizes padomājiet pirms to dariet, jo samaksu par izpildītajiem darbiem nesaņemsiet. Neesam vienīgi kuriem šī firma nav samaksājusi, ir vairākas firmas, kuras cīnās ar šiem nemaksātājiem.
telefon Nr pa kuru var sazvanīt šad un tad pašu Uldi 20629537

I

J Janisdz2 29.10.2016

100%taisniba

I Ivars Liepa 30.10.2016

Neko sliktu nevaru par šo uzņēmumu teikt, nostrādāju 1,5 mēnēšus un samaksa bija katru nedēļu.
Uldis tur laikam ir direktors, kad prasīju deva arī avansus, ta kā kā kuram , varbūt slikti padarīts darbs bija?

J Janisdz2 03.12.2016

Vairākiem desmitiem cilvēku vienlaicīgi? :)