EXPE-S veikals

Neprofessionālā apkalpošana - tā var īsiem vārdiem aprakstīt manas atsauksmes galveno domu, ko es vēlos pasniegt. Pati strādāju ar klientiem, tāpēc varu saprast, kurā brīdi robežas ir pārsniegtas. Es, ka kliente, vēlējos apskatīt veikala "Expe-s" piedāvāto sortimentu, un viss bija ļoti forši, kamēr es painteresējos, vai ir attiecīgais izmers. Pārdēvēja laipni piedāvāja palīdzēt un sameklēja man piemēroto topiņu. Es vēlējos to pielaikot, bet... pretī dabuju aizliegūmu to darīt no vēl vienas sievietes veikalā. Nevaru teikt, vai otra sieviete bija pārdevēja vai cilvēks ar citam priekšrocībam, jo izskatījas pēc īpašnieces, kura aizliedza man pielaikot konkrētu topiņu, jo tas esot pa mazu man... Kaut īstenībā tas tā nebija.. Bet ja arī būtu, es brīnītos, ja kāds mēginātu ielist mazas drebēs, ja tas nav pienācīgais izmers... Noteiktu zinu, ja šīs topiņš būtu man pa mazu, es viņu pat nemēģinātu pielaikot, bet atgrieztu pārdevējam ar jautājumu, vai viņi var piedāvāt kaut ko citu. Visu var saprast, bet es nevarēju nekad līdz šīm iedomāties, ka man būtu AIZLIEGTS PIELAIKOT drebes... Un kas notiktu, ja es nepajautājot pārdevējai pēc palīdzības, paņemtu un patvalīgi ietu pielaikot to topiņu??? Ar tādu veikala politiku es sastapos pirmo reizi, tāpēc ļoti nepatīkami bija pārdzīvot tādu pazemojumu. Garastavoklis bija sabojāts, un uz pirmo brīdi gribēja ātri aiziet prom no ORIGO, un mēģināt apiet pa gabalu šo TC, kaut vēlāk apdomāju situāciju, un saprotu, ka Jūs, TC ORIGO neesat vainīgi, ka daži Jūsu sadarbības partneri pieļaui nekorekti apkalpot klientus. Es NEesmu tads cilvēks, kurš nesaprot kas viņam der, un kas ir maza izmera drēbes. Veidojot savu garderobu, rūpīgi izvēlos visas drebes.

V