www.sudzibas.lv Evolution Latvia Nepieļaujama attieksme pret darbinieku

Evolution Latvia - Nepieļaujama attieksme pret darbinieku

Esmu iepazinusies ar citām negatīvām atsauksmēm šajā profilā un nevaru nepiekrist, ka visievērojamākie šīs lielās kompānijas lūzuma punkti ir meklējami tieši attieksmē pret darbiniekiem. Neredzu nevienu iemeslu, kāpēc uzņēmuma galvas nevarētu uzmanīgāk, precīzāk un ar lielāku interesi pārskatīt darbinieka grafikus un arī painteresēties vai cilvēkam ir vai, šajā gadījumā, nav piešķirti vismaz minimāli pieļaujamie atpūtas brīži, kas ir paredzēti. Nav neviena izskaidrojama iemesla, kāpēc šī nav stāvu menedžeru prioritāte - rūpēties par saviem darbiniekiem un viņu labklājību. It īpaši, ja tiek stādāts nakts maiņā, kas jau apdraud cilvēka pilnīgu funkcionēšanas spēju vienkārši no veselības skata punkta.

02.12.2019

A

BondsBonds 02.12.2019

Tev savi atpūtas brīži nav jāpaskaidro, tos nosaka Darba likums. Drīzāk gan pašiem cilvēkiem jāiedziļinās šajā jautājumā.

T Turkey901 02.12.2019

Cik zinu, gan Euro Live Tech., gan Evolution Latvia maksā milzīgu oficiālu atalgojumu nekvalificētam darba spēkam, piedāvā visas iespējamās ekstras, sporta klubs, komfortablas atpūtas telpas, uzkodas un dzērienus starplaikos, utt.
Bet tāpat atradīsies kāds, kurš pačīkstēs, ka darba devējs aizmirsa ar viņu personīgi pakonsultēties pirms grafika sastādīšanas?!
Varam mēģināt aiziet pastrādāt uz kases Maximā kādu mēnesi un saprast milzīgo atšķirību!

BondsBonds 02.12.2019

Sapņu, top, darba devējs, visu laiku meklē kas strādās. :d un vēl mazkvalificētus darbiniekus.

T Turkey901 02.12.2019

Tas ir studentu darbs, protams, studenti pabeidz studijas un meklē darbu pēc specialitātes.
5 000 izskatīgas studentes priekš live interneta kazino Rīgā nav viegli atrast, tāpēc arī meklē vnm, un atalgojums ir ārzemju līmenī, jo strādā tikai uz ārzemēm.