www.sudzibas.lv Evolution Latvia Attieksme pret darbiniekiem

Evolution Latvia - Attieksme pret darbiniekiem

Sākšu ar to ka nekādā gadījumā neiesaku iet strādāt uz Evolution Gaming. Attieksme pret darbiniekiem ir vienkārši drausmīga. Protams, kad tu esi tik tikko sācis strādāt viss liekas labi, bet tik līdz ir pagājuši apmēram 2-3 mēneši tu sāc saprast kādā ellē tu esi. Ir diezgan skumīgi ka cilvēki, kas strādā šai kompānijā augstos amatos nav ar augstāko izglītību (labi ja ir vidusskolas) un uzskata sevi par pārākiem un apceļ, mūs, parastos cilvēciņus, kas cenšās tikai nopelnīt iztiku. Man ir bijuši daudz konflikti ar šo kompāniju un protams arī par to ka no mūsu sūri penītās naudas par katru sīkumu kaut kas tiek atņemts un lai cik tu nesūdzēto un runātu ar saviem priekšniekiem nekad nekas netiek mainīts. Tev vienkārši melo sejā skatīdamies un baro ar tukšiem solījumiem izlabot situāciju - tas nekad nenotiek.
Šie ir tikai daži piemēri no ļoti daudzām situācijā, kad man ir dirzts uz galvas,
varu teikt tikai to ka esmu pārlaimīga ka no turienes beidzot aizgāju. Nekad mūžā vairs tur neatgriezīšos un visiem iesaku kārtīgi pārdomāt lēmumu tomēr iet tur strādāt.

14.07.2019

H

Karīna Mabreka 14.07.2019

Tur jau pieņem "pēc purna" - ja neesi smukule, tad ej garām.

ivetaaaaa 24.10.2019

Pilnīgi nepiekrītu šādai sūdzībai. Sāksim ar to, ka nauda tiek atskaitīta tikai par sevis veidotām kļūdām - netaisi kļūdas- kur ir problēma? Tas ir darbs, kas jāveic uzmanīgi un profesionāli, ja Tu to nedari, tad Tev arī ir sekas, turklāt, naudu noņem no bonusa, nevis no standarta likmes, bet bonus ir samaksa par Tavu izdarīto darbu! ;)
Strādāju Evolution jau nedaudz vairāk kā gadu, attalgojuma sistēma ir tik tiešām 2-3x augstākā par to, ko vidēji var saņemt citos uzņēmumos. Man kā studentei ir ļoti fleksibls grafiks, kas ir ļoti ērts. Komandas līderi, kad atbild par komandām, cenšās vienmēr palīdzēt. Evolution piedāvā tik daudz patīkamus bonusus, kā bezmaksas gym, grupu nodarbības, noteiktām komandām bezmaksas nadziņi meitenēm, karjeras kāpnes- ar laiku var pat tikt strādāt ofisos, kā arī vēl vismaz 20 citi bonusi. Kā arī atmosfēra uzņēmumā- telpu vide, bezmaksas tējas - kafijas, pasākumi.
Par ko sūdzēties? Darbs ir viegls, kartupeļus uz muguras nav jānēsā. Viss kas no mums prasīts - profesionalitāte, precizitāte un augsta atbildības sajūta, ja Tu to spēj nodrošināt, Evolution nodrošinās visu pārējo.
Vienmēr atrodas tie, kuriem nekas nepatīk. Kura darba vieta ( Latvijas ietveros) nodrošinās šādus darba apstākļus? :D

A anonimous10 08.03.2020

pilnīgi piekrītu! Tas attieksme kā pret dzīvniekiem.