www.sudzibas.lv Evolution Latvia Attieksme pret darbiniekiem

Evolution Latvia - Attieksme pret darbiniekiem

Sākšu ar to ka nekādā gadījumā neiesaku iet strādāt uz Evolution Gaming. Attieksme pret darbiniekiem ir vienkārši drausmīga. Protams, kad tu esi tik tikko sācis strādāt viss liekas labi, bet tik līdz ir pagājuši apmēram 2-3 mēneši tu sāc saprast kādā ellē tu esi. Ir diezgan skumīgi ka cilvēki, kas strādā šai kompānijā augstos amatos nav ar augstāko izglītību (labi ja ir vidusskolas) un uzskata sevi par pārākiem un apceļ, mūs, parastos cilvēciņus, kas cenšās tikai nopelnīt iztiku. Man ir bijuši daudz konflikti ar šo kompāniju un protams arī par to ka no mūsu sūri penītās naudas par katru sīkumu kaut kas tiek atņemts un lai cik tu nesūdzēto un runātu ar saviem priekšniekiem nekad nekas netiek mainīts. Tev vienkārši melo sejā skatīdamies un baro ar tukšiem solījumiem izlabot situāciju - tas nekad nenotiek.
Šie ir tikai daži piemēri no ļoti daudzām situācijā, kad man ir dirzts uz galvas,
varu teikt tikai to ka esmu pārlaimīga ka no turienes beidzot aizgāju. Nekad mūžā vairs tur neatgriezīšos un visiem iesaku kārtīgi pārdomāt lēmumu tomēr iet tur strādāt.

14.07.2019

Ha

Tu Turkey901 14.07.2019

Principā, visur citur maksās 2-3 reizes mazāk, ir pazīstamas meitenes, kas strādā gan Evolution, gan Euro Live un, strādājot bez kļūdām, ātri, apķērīgi un efektīvi, algu saņem tūkstošos, turklāt visu oficiāli, kas Latvijā ir kaut kas neticam, jo īpaši cilvēkam bez augstākās izglītības!

Karīna Mabreka 14.07.2019

Tur jau pieņem "pēc purna" - ja neesi smukule, tad ej garām.

Tu Turkey901 14.07.2019

Tāda darba specifika, tas ir tāpat kā tad, ja piesakies par modeli un apvainojies, kad Tevi neizvēlās, jo Tev seja kā pēc sitiena ar lāpstu.