Evitas Lucas skaistuma studija - Slikts serviss

Ļoti nepatika serviss Evitas Lucas skaistumā salonā. Nav skaidrs, kā tiek sterilizēti instrumenti. Klienta priekšā netiek attaisīts jauns iepakojums, bet tie stāv sagatavoti uz paplātes un neizskatās pirmā svaiguma. Mīkstajām vīlēm, kurām būtu jābūt vienreizlietojamām, tur ir tāda nolietojuma pakāpe, ka šermuļi uzmetas.
Manikīrs tika taisīts ļoti ilgi, pietam iegriezts ādā. (tāpēc jautājums par instrumentu sterilizēšanu ir Gana satraucošs) , nagu kutikulas nogrieztas līdz 0, pēc kā nagi vnk fiziski sāp.
Pēc šādiem piedzīvojumiem salonu apmeklēt vairs nevēlētos nekad...

R

N Noboby 03.10.2020

Ziniet kas ir viskaitinošākie cilvēki šajā saitā? Tie kuri beidz savas sūdzības ar ...

Dattebane 03.10.2020

+ tāds interesants fakts. nagu kutikulas nekad nebūtu jāgriež, tas nav pareizi. šajā mūsdienu pasaulē jau ir citi piederumi - ierīces, ar kurām apstrādā kutikulas, bez nekādas griešanas. :D

R Rīga100 03.10.2020

Nu tieši tā. Nesaprotu, kā šis salons var būt tik ļoti izslavēts Facebook un Instagramā. Kvalitāte ir drausmīga, turklāt cenas arī nav mazas. 18 eiro par parastu manikīru, kura beigās pati palūdzu, lai uzklāj laku, jo meistare domāja, ka manikīrs nozīmē kutikulu nogriešanu līdz 0 un nagu apvīlēšanu. Murgs.

H Helsu 03.10.2020

Nav isti saprotams, kadel neaizradijat jau bridi, kad visu so pamanijat. Tomer jus sada veida riskejat ar savu veselibu.

R Rīga100 04.10.2020

Neredzēji, ka man tiek nogrieztas visas kutikulas. Un pirms tam jautāju, vai viss ir sterilizēts, uz ko man atbildēja apstiprinoši. Interesanti, kas būtu sakāms pašai salona īpašniecei, kura laikam ieņemusi strausa tehniku - iebāzt galvu smiltīs un neredzēt.