Evita Šimkūna - Apzaga naudu

Biju kādu laiku atpakaļ paņēmusi strādāt (pareiz sakot piehaltūrēt) pie sevis saimniecībā tādu cilvēku, kā Evita Šimkūna un it, kā strādāja viss labi, bet pati darot savus darbus mazliet biju aizgājusi patālāk no darbiniekiem, bet, tad, kad jau bija jau aizgājuši visi darbinieki projām, tad pamanīju, kad man pazuduši 50 eur no mana maka kuršs bija atstāts uz galda.
Tāpēc pirms darbā ņemiet šo cilvēku izvērtējiet vai jums ir tāds darbinieks kuram samaksājiet atalgojumu un vēl zog..
Pabrīdinu iepriekš jūs, kā cilvēks (saimniece) labu gribēdama lai var cilvēks naudu nopelnītu un būtu labi abām pusēm, bet tomēr izrādījās šādi...

Tas viss bija noticis 2010. Gadā.

K komentātors007 02.09.2022

Pirmārt kā var sūdzēties par par 12 gadus vecu notikumu un 2010.gadā bija lati nevis EUR . Un treškārt kāds ir pierādījums ,ka tieši ŠIS cilvēks Jums kko nozadzis pirms 12 gadiem? Aita

Good Intentions 02.09.2022

Nav jau tā, ka 50 euro banknoti nevarēja dabūt taču šī sūdzība pati pa sevīm ir viens liels absurds.

Arkukušjans 02.09.2022

Ieraudzīja jauno gāzes rēķinu un sāka atcerēties, kurš viņai kaut ko ir kādreiz nozadzis :D

patiesais_ 02.09.2022

Galvu saspiedusi?

patiesais_ 02.09.2022

es protams ļoti atvainojos par tiem vārdiem, bet nu ...

A Ativ 03.09.2022

Cilvēki jūs ko lietojat, ka tādas sūdzības liekat?

S Sauljuks 23.01.2023

Taisnība jau ir. Viņa apzagusi pusi savu ciemu. Bet neviens neko nedarīja lietas labā, arī tad kad tika pieķerta dzīvokļiem rokoties. Viņu ģimene ir nelabvēlīga zem soc. Dienesta lūpas.