www.sudzibas.lv EVITA BERGA Par matu pieaudzēšanu

EVITA BERGA - Par matu pieaudzēšanu

Meitenes, nekad mūžā nepieaudzējat matus pie šīs personas, kura pērk matus e buy, vai vēl sazin kur.
Mati ir neīsti un pēc mazgāšanas zaudē krāsu un pārvēršās plastmasīgos lelles matos, kuri saveļas !
Viņa nepakaunās tādus pieaudzēt pat seniem paziņām un klientiem, plēšot lielu naudu!(pati maksājot pāris nieka latus)
Un vēl, viņa pat nepieaudzē visu apjomu par kuru esat samaksājusi, bet gan nogriež nost pusīti no katras šķipsnas, lai pieaudzētu to nākamajai.. Ja jums jau ir bijuši pieaudzēti mati, viņa jūsu vecos matus savāks, aizbildinoties, ka tos izmetīs miskastē ! ! !
Tā bija mana lielākā kļūda!

E

; ;) 25.11.2009

matu skipsnu drikst darit ja meistars to uzskata par vajadziigu, tur neka slikta naw...

: :p 01.12.2009

viņa grieza nejau kapsulas garumu kā, protams, arī jādara, bet pusi no vienas šķipsnas matu apjoma!

S Signe 25.12.2009

Matu kapsulas griež uz pusēm! Un pat tad tas skatās kvalitatīvāks darbs, ka šķipsniņas smalkākas. Tas ir tā. Tuy samaksā par 100 šķipsnām. Meistare griež tās uz pusēm, un tev uz galvas tiek pieliktas 200 smalkākas šķipsniņas.

S Sņežana 23.02.2010

Gija Veinberga, skatos ka tev patīk dirsā līst bez ziepēm ... spļāvi akā, no kuras pati dzer!!!

E Es-se 24.02.2010

"Viņa nepakaunās tādus pieaudzēt pat seniem paziņām un klientiem, plēšot lielu naudu!"

No šī teikuma var izsecināt to, ka acīmredzot, tik slikta tā meistare nemaz nav, ja jau seni paziņas un klienti pie viņas iet atkārtoti un maksā, kā Tu saki, lielu naudu vēl un vēl. Ja es būtu neapmierināta ar gala rezultātu, mani pat par piemaksu otreiz uz turieni neaizvilinātu.

E Evita Berga 24.02.2010

Zini Vizma..."Snezana" vai vel kaa Tevi sauc:D Varbut no saakuma pati noreekinies ar so meistaru...nevis cel neslavu vnk tapeec, ka pati esi negodiigs cilveeks...Lai Tev veicas.EVITA BERGA

F Fack 24.02.2010

Снежана Волкова tev pat ziepes vairs nelīdz :D Tu jau savos melos pati esi sapinusies, un pats jocīgākais kad pati tam notici.Hmm jāsāk domāt vai ar galviņu tev viss kārtībā.

S Sņežankin 24.02.2010

:D feini būtu salīdzināt IP adreses no kā rakstīta ir šī sūdzība! Tad varbūt dažs labs nebrēktu ka kāds ir sapinies melos ;)

Es nevienam neko neesmu parādā...

S Sņežankin 24.02.2010

:) Cik saprotu, Gija Veinberga, Tu te esi arī uzpeldējusi!

Vispirms atsūti man to, kas man pieder, un tad kko vari gruzīt.

S Sņežankin 24.02.2010

Īstenībā, kāda man daļa ... nejau man problēmas ar meistaru un matiem :D

V Viva. 04.03.2010

Meitene, sievete, vai slimniecin...es nesaprotu tewi ko tu ar sito gribeji panakt?...paradiji tikai to ka tew ir pasai problemas ar psihi...nekad dzive mani mati ko lieku pie sis meistares naw zaudejusi krasu vai to strukturu...no skauma atdod paradu par gela nadziniem sim cilvekam...un ja jau ta butu taisniba par siem matiem, tad saubos ka klientes atgrieztos atpakal pie si meistara likt velreiz...pasedi mierigi un biskin padomaa par sawiem vardiem un darbiem ko dari...tad bus tew wiss dziivee ok...

I Ilze 26.05.2010

starpcitu vienreiz man ar pie sis meitenes bija sarunats uzlikt nadziņus, pirmaja reize vina man atvainojas un parlika uz citu dienu, rezultata sarunataja diena vina mani apčakareja vnk nepacelot telefonu...zvanijos sutiju sms, un nekā(ES VEL PALIKU MUĻĶES LOMĀ GRRRRRR)...ČAKARĒTĀJA NEUZĶERATIES!!!

I Ilze 26.05.2010

nevis evita bet EVA BERGA...

G Gita 28.12.2010

Par to kā viņa liek gēla nagus labāk vispār nerunāsim!

A Anita 30.03.2011

Evita Berga- ta ir persona kuru par meistaru nenosauksi.Nav meistares varda cieniga.Esmu pie vinas matus audzejusi, nepagaja menesis visi ara izkrita.

P pppp 11.04.2013

Es gribu pamēģināt.. ir kādam mob.nr?