www.sudzibas.lv EVIJA SIDORČUKA NAUDAS AIZDOŠANA

EVIJA SIDORČUKA - NAUDAS AIZDOŠANA

Ja nevēlaties pazaudēt naudu, NEKAD to neaizdodiet EVIJAI SIDORČUKAI, kas strādā Montonā par pārdevēju. Aizņemas, bet kad jāatdod, neliekas ne zinis - uz zvaniem un sms neatbild un izvairās. Ļoti bezkaunīga jauna sieviete!

D

B Brexis 21.06.2013

Gudri cilvēki naudu neaizņemas, bet vēl vairāk - neaizdod ! Ja Tu pati esi dumja, tad par stulbumu visos laikos ir bijis jāmaksā gudrajiem ! Te nekā jauna nav, tā ir bijis, ir un būs . Kā sacīt jāsaka, kur aitas, tur gani, kas viņas arī apcērpj :)

L Lexy 22.06.2013

Es ar viņu agrāk strādāju kopā, viņa tāda īsa auguma un ar drausmīgām uzacīm? :D Mūs tieši visus brīdināja, ka viņai labāk neko neaizdot un nestāstīt neko. :D

D deneira 03.07.2013

Jā, jā, tā pati, ar briesmīgām uzacīm :))))
Nekas, Dieviņš nav mazais bērns.

L Lamija 17.07.2013

Meitenes, es ar iekritu ar to cilvēku.. Scenārijs tas pats, lūgšanās un dievošanās, ka atdošot, pēc tam tel. necelšana, ignorēsana un vēl bloķēšana draugos.lv. Smieklīgi un skumji reizē, bijām draudzenes no skolas laikiem...

D deneira 23.07.2013

Lamija, tas ir vāks, cik daudzus jau viņa ir "piečakarējusi"!! Mācība uz mūžu.
Cilvēki, nekad neiekrītiet EVIJAS SIDORČUKAS (pati no Salacgrīvas) lamatās!

V Viksais 23.07.2013

EVIJA MALACIS, IR TOS MUĻĶUS JĀSODA!

R Roberts Dzenis 11.05.2016

Tu gribi lai es Tevi soditu ,muti aizver.