www.sudzibas.lv Evenes - Bīdāmie vārti Nekvalitatīva darbu izpilde un vēl sliktāks serviss

Evenes - Bīdāmie vārti - Nekvalitatīva darbu izpilde un vēl sliktāks serviss

Nekādā gadījumā nesadarbojaties ar uzņēmums EVENES un Edgaru Dreijeru priekšgalā!

Nelaimīgā kārtā izvēlējos šīs kompānijas pakalpojumus - izbuvēja vārtus. Darba rezultāts - pašķība konstrukcija, verot vaļā viss dreb un džinkst, ko gan varētu vēl pieciest. Punkts uz "i" gan bija pēcapkalpošana, kad kādu dienu pārstāja strādāt vārtu atvēršanas motors. Zvanīju Edgaram Dreijeram jeb firmai EVENES uz ko jau pašā sākumā saņēmu atbildi, ka būs jāgaida vismaz 2 nedēļas, kamēr viņam būšot laiks atbraukt paskatīties. Pēc 3 mēnešus ilgas cīņas esmu palicis ar nestrādājošu vārtu atvēršanas mehānismu (motoru). Uz telefona zvaniem Edgars Dreijers un kompānija EVENES vairs neatbild, kad vēl atbildēja attieksme pret klientu arī kā pret zemākas kārtas sugu.

Diemžēl čeks nav, jo šo darbu uzņēmums EVENES veica bez nodokļu nomaksas un attiecīgi tādu neizsniedza, bet tas arī ir loģiski, jo tagad paskatoties Lursoft datos ir redzams, ka par pagājušo gadu šis uzņēmums nodokļos nomaksāja vien 400 EUR un uz 2018. gada februāri ir nodokļu parāds 3683 EUR.

G

Работяга 17.02.2018

Man skiet ka katram dzivojusam latvija ir baltas un melnas svitras.. un ja ar vartiem nepaveicas tad paveiksies milestiba..

Dainis 17.02.2018

:D

G gatis99 17.02.2018

Kā jau minēju, sīkums par šķībi ieliktiem vārtiem, lielākā problēma ir tā, ka man ir automātiski atverami vārti, kurus jāver manuāli, jo uzliktā elektronika nestrādāja, kas arī ir saprotams - viss var gadīties, bet sliktums sākas tur, ka šis uzņēmums, kas šo sistēmu uzlika šo situāciju risina vairs neatbildot uz telefona zvaniem.

A aicis24 17.02.2018

Varbūt nevis čīksti te,bet būtu pasaucis kādu elektriķi,lai apskatās to motoru,iespējams tā skāde ir maza.Nekā tu jau 3 mēnešus mokies un manuāli atver vārtus.Skaidrs,ka mūsdienās būs visapkārt uzmetēji.

G gatis99 17.02.2018

Es "čīkstu" tikai ar domu, lai brīdinātu citus. Ja pirms piekritu šīs kompānijas piedāvājumam būtu atradis šādu atsauksmi, būtu izvēlējies citus. Par elektriķi, paldies, tā jau plānoju darīt. Aparātu uzņēmums uzstādīja tikai 3/4 mēnešus atpakaļ un tas būtu tikai normāli, ka ir kāda garantija, kuru viņi vienkārši atteicās izpildīt klusējot un vienkārši neatbildot uz zvaniem.

S Solījums 05.06.2018

Pilnīgi noteikti nesadarbojaties ar šo firmu. Šeit noteikti ir vietā kādas dziesmas teksts: "Solīt sola, bet nedeva".